3 بار قهرمان جهان ‘بسیار نزدیک به WWE بازگشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

جف هاردی گم شده است از عمل برای بیش از 8 ماه در حال حاضر. او را برداشت تا پا آسیب است که مدت کوتاهی پس از مسابقات 35 در مارس 2019 شده است و از WWE حلقه است که به دلیل. گزارش اولیه پیشنهاد کرد که هاردی می تواند برای 6-9 ماه قرار می گیرد که بازگشت خود را به عمل در ماه نوامبر. اما این اتفاق افتاده است هاردی ادامه داد: برای مبارزه با آسیب ها و برخی از DUI مسائل. پسران هاردی بود فقط پیوست برای یکی دیگر از چلپ چلوپ در برچسب عنوان قبل از جف برداشت تا آسیب است.

اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند جف در مورد بازگشت به زودی. آن گزارش شده توسط PWInsider جف هاردی بود که در پشت صحنه در جمعه شب اسمک دان در بوستون. او همچنین برنامه ریزی شده به نظر می رسد در WWE پشت صحنه هفته بعد. به نظر می رسد مانند جف بازگشت به اقدام قریب الوقوع است.

بخوانید | WWE SmackDown Results: خطر کمین در پشت جان سینا

The Hardy Boyz ساخته شده خود را بازگشت به WWE در سال 2017 در رسلمنیا 33 جایی که آنها اسیر خام تگ تیم عنوان. آنها یک قسمت برجسته از اسمک دان زنده تگ تیم صحنه تا زمانی که جف آسیب است. اما وجود دارد برخی از خبر خوب برای طرفداران جف هاردی در حال نزدیک شدن بازگشت او از مصدومیت. از آن شده است شایعه است که او را آماده برای بازگشت به اواسط نوامبر 2019.

Fightful گزارش داد که هاردی قرارداد تمدید شده است برای یک سال دیگر با توجه به عدم وجود خود را از یک مصدومیت زانو. همچنین گفته شده است که مت قرارداد را تا ماه مارس سال 2020 در حالی که جف قرارداد انقضا شناخته شده نیست

“تصمیم گیری در انجام این کار شده اند دلخواه با چند استعداد گفتن Fightful آنها مطمئن نیستید از چه معیار اگر هر حال به دنبال اجرای آن می باشد”.

The Hardy Boyz را گرفته SmackDown تگ تیم قهرمانی در آوریل این سال است. اما جف دوباره زده با یک آسیب در 30 آوریل. و با توجه به آسیب ساق پا, گزارش شده است که او خواهد بود به مدت شش تا نه ماه. The Hardy Boyz مجبور به ترک این عناوین است که به دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>