3 نفر با ضربات چاقو کشته در حمله تروریستی در انگلستان شهر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

این دره رودخانه تیمز پلیس روز یکشنبه اعلام کرد روز شنبه حادثه در خواندن یک حادثه ترور’ که در آن سه نفر چاقو به مرگ توسط تنها مهاجم در یک پارک باعث عمده تحقیقات توسط counter-terror محققان.

یک دختر 25 ساله دستگیر شده است و برای این حادثه که در آن سه نفر دیگر به شدت مجروح شدند, پلیس گفت:. نخست وزیر بوریس جانسون ملاقات مقامات امنیتی در خیابان داونینگ در روز یکشنبه. خواندن است که در حدود 65 کیلومتری غرب لندن است.

مدیر پاسبان جان کمپبل: “من عمیقا متاثر از حوادث شب گذشته. این واقعا یک حادثه غم انگیز و افکار تیمز ولی پلیس با تمام کسانی که آسیب دیده اند”.

“حوادث از این طبیعت بسیار نادر هستند هر چند من می دانم که می خواهد کمی آرامش برای کسانی که درگیر و درک نگرانی است که این حادثه را باعث شده در میان جامعه محلی ما”.

“من مصرانه از مردم برای جلوگیری از این منطقه در این زمان و با تشکر از جامعه برای صبر و شکیبایی خود را. ما به شما اجازه می دانم که به زودی به عنوان منطقه بازگشته است باز است. من هم بپرسید که جلوگیری از حدس و گمان” او اضافه شده است.

پلیس به دنبال فیلم از این حادثه از مردم و خواست مردم نیست و گردش آنها در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>