3 بیشتر موارد مثبت در Jawaharpur روستا محلی منطقه شمارش افزایش به 54

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | محلی | منتشر شده در: آوریل 13, 2020 5:01:50 am

coronavirus, coronavirus in punjab, coronavirus cases in Punjab, coronavirus positive cases in Punjab, coronavirus cases in mohali, indian express news پزشکان گفت که تمام بيماران پایدار و پاسخ به درمان است. (بازنمودی عکس)

سه COVID-19 موارد مثبت گزارش شده از Jawaharpur ایجاد کرد در روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد در منطقه به 54. به عنوان بسیاری از 37 مورد گزارش شده از Jawaharpur ایجاد کرد — بالاترین در کشور است. هر سه موارد تماس نزدیک از قبلی موارد مثبت.

کسانی که گزارش مثبت از Jawaharpur روستا شامل دو زنان در سن 38 و 58 دو همسایه قبلی موارد مثبت و a 17-year-old girl فوری عضو در حال حاضر مورد مثبت.

تمام افراد مبتلا بستری شد به Gian ساغر بیمارستان در نزدیکی Banur. پزشکان گفت که تمام بيماران پایدار و پاسخ به درمان است.

نمونه ای از شش تن از اعضای خانواده یک زن که آزمایش مثبت بود پس از مرگ بودند آزمایش منفی است. 81 ساله, شوهر, زن هم بود تست مثبت برای این بیماری در روز شنبه.

معاون کمیسر Girish Dayalan گفت که امروز سه بیشتر موارد به نور آمده است. سی گفت که تعداد کل موارد مثبت در منطقه رسیده است 54. از این 37 مورد از Jawaharpur ایجاد کرد. دو مرگ و میر گزارش شده از این منطقه در حالی که پنج نفر بودند پس از درمان مرخص. DC اضافه شده که در مجموع 47 فعال موارد در این منطقه است.

سی گفت که مهار پروتکل است که به شدت به دنبال در Jawaharpur روستا و روستاهای مجاور از جمله Devigarh و Mehmudpur. Sanitisation نیز در حال انجام در فواصل منظم.

“دولت های منطقه است که می روم و هیچ سنگ نمیماند که پشت در حصول اطمینان از مخاطب گسترده ردیابی و آزمایش است که منجر به بیشتر موارد در حال پیگیری است. این کمک خواهد کرد در داشتن یک ارزیابی روشنی از وضعیت و تدوین یک استراتژی جامع برای مبارزه با کروناویروس بیماری” DC اضافه شده است.

تا کنون این منطقه در بخش بهداشت و درمان تا به حال جمع آوری شده 810 نمونه از منطقه است. DC نسبت به بالا بودن تعداد موارد مثبت به آزمایش مشکوک به مردم است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>