3 برگزار شد ‘گلی’ شعار در طول آمیت شاه رالی; BJP به دفاع از آنها در دادگاه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه نفر بازداشت شده بودند صبح امروز برای بالا بردن آتش زا “شلیک خائن” شعار در خانه وزیر آمیت شاه تجمع در کلکته در روز یکشنبه. بی جی پی تصمیم گرفته است برای گسترش همه کمک های حقوقی برای متهم کرده است.

مردان فریاد زد: این شعار در حالی که آنها در حال عبور از میدان بازار در گردشگاه در مسیر به محل تجمع شهيد منار زمین.

پلیس روز یکشنبه تا به حال ثبت نام suo motu مورد در بخش 153A (ترویج دشمنی میان گروه های مختلف), 505 (مجازات کیفری برای ارعاب) و 34 (اعمال انجام شده توسط چند نفر در پیشبرد هدفی مشترک) از جنایی کد.

“آنها تولید خواهد شد قبل از دادگاه شهرستان در بعد از ظهر” به گفته یک افسر ارشد پلیس کلکته’ جنوبی بخش درخواست ناشناس ماندن.

BJP دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh یافت هیچ چیز قابل اعتراض در mouthing چنین شعارهایی. اما او خوشحال بود با استفاده از یک کلمه خاص در شعار.

“هیچ اشتباهی در آن خواستار خائن از کشور بود. من خودم تا به حال خواستار آن شدند که ضد ملی عناصر باید کشته. در حالی که ساخت چنین تقاضا یکی از نیاز به حفظ نجابت و جلوگیری از استفاده از زبان عامیانه” Ghosh گفت.

شده است وجود دارد بحث بر بالا بردن چنین شعارهایی در BJP تظاهرات در دهلی انتخابات و تظاهرات در حمایت از تابعیت (متمم) قانون (CAA).

شعار فریاد BJP حامیان نزدیک به کنگره و اعضای جبهه چپ که با شعار “بازگشت آمیت شاه” روی دیگر پهلو از جواهر لعل نهرو, جاده, اما مرحله نهایی مسابقات برطرف شد به عنوان یک تعداد زیادی از پرسنل پلیس ارسال شده در نزدیکی مداخله و در زمان کنترل وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>