3 برگزار شد 450 وسایل نقلیه تنبیه کنید به صورت مستند نقض; نویدا-دهلی مرز باقی می ماند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه نفر دستگیر شدند و 450 وسایل نقلیه penalised در سراسر نویدا و گریتر نیدا در روز پنج شنبه به اتهام هجوم مستند به گوتام Buddh نگر پلیس گفت:.

پلیس منطقه ” دوباره تکراری که نویدا-دهلی مرزی مهر و موم شده بود ، به جز برای موارد اضطراری یا خدمات ضروری و برای مردم داشتن دولت صادر شده عبور می کند.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

آیین دادرسی کیفری (CrPC) بخش 144 در نیروی در گوتام Buddh نگر که مناطق شهری سقوط در “منطقه قرمز” برای Covid-19 حتی به طور کلی به عنوان مستند محدودیت ادامه با توجه به همه گیر.

“یک شاه ثبت شده بود در روز پنج شنبه به صورت مستند نقض و سه نفر دستگیر شدند. در مجموع 1,245 وسایل نقلیه مورد بررسی قرار گرفت در سراسر 200 مانع نقاط در منطقه و challans صادر شده به 450 از آنها در حالی که یکی دیگر از پنج توقیف شد,” پلیس در بیانیه ای گفت.

دپو ثبت شد تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) برای نقض prohibitory سفارشات را در محل تحت CrPC بخش 144 که بارها مجلس از چهار یا بیشتر مردم گفتند.

مترو راه آهن, خدمات تمام موسسات آموزشی, سینما, سالن, مراکز خرید, میله, سالن مونتاژ و فضاهای دیگر مانند این همچنان بسته باقی می ماند به عنوان مستند تمدید شد تا مه 31, مقامات گفت.

ورزشگاه و مجتمع ورزشی می تواند دوباره باز اما هیچ مخاطبان خواهد بود و مجاز وجود دارد در حالی که تمام انواع, فرهنگی, سیاسی, مذهبی, آموزشی و یا هر گونه مشابه جماعت به طور کامل ممنوع, آنها اضافه شده است.

جنبش مردم بیرون از شهر بین 7 ساعت و 7 صبح ممنوع است به جز ضروری کار می کند, در حالی که مقامات هشدار داده اند کسانی که بیش از 65 سال سن کودکان زیر 10 سال و زنان باردار به ماندن در خانه در میان Covid-19 شیوع.

به عنوان روز پنج 302 موارد مثبت coronavirus ثبت شده در منطقه از جمله پنج مرگ و میر در حالی که 209 بیماران بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان با توجه به آمار رسمی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>