3 کشته و طوفان Amphan عبور Odisha قبل از ریزش زمین در بنگال

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سه مرگ و میر گزارش شده از جمله این که از 2 ماه در Odisha به عنوان بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای Amphan قوی ترین طوفان از سال 1999 Super Cyclone barrelled در طول Odisha سواحل این صبح قبل از ریزش زمین در نزدیکی Sunderbans در غرب بنگال در اواخر روز چهارشنبه بعد از ظهر.

در اوریسا حداکثر سرعت 120 کیلومتر در ساعت به دلیل طوفان Amphan بود با سنجش زمان در Dhamra ساحل در Bhadrak منطقه در حالی که در پردیپ آن در حدود 100 متر در هر ساعت است. طوفان خانمان و درختان و خم قطب الکتریکی در ساحلی Odisha مناطق Kendrapara, Jagatsinghpur, Bhadrak و بلسر. نزدیک به 34 لاخ مصرف کنندگان قدرت در دولت تحت تاثیر قرار گرفتند که 65 واحد 33 کیلوولت فیدر قرار گرفتند با توجه به طوفان. اما بیش از 90 درصد از زیرساخت های مخابراتی بود تحت تاثیر قرار نمی, ویژه امداد کمیسر Pradip ینا گفت.

در Bhadrak منطقه دو ماهه نوزاد مرده پس از دیوار از خانواده اش kutcha خانه فرو ریخت اوایل صبح روز چهارشنبه. نوزاد پسر کشاورز Balaram داس در کانادا روستای Bhadrak را Tihidi بلوک خواب بود که دیوار خانه به در با توجه به شبانه باران. در Kendrapara منطقه یک زن که تا به حال رفته ماهیگیری صبح امروز غرق شد به مرگ است.

یک زن از Bhogarai بلوک در بلسر منطقه پس از فوت قطب برق کاهش یافت و در او. این زن تا به حال پا خارج برای برخی از کار هنگامی که قطب خانمان و با توجه به این بادها.

“ما دریافت گزارش از یک کودک از مرگ در Tihidi در Bhadrak منطقه. منطقه جمع آوری فرستاده است یک تیم متشکل از tehsildar پزشکی و مقامات پلیس. علت دقیق خواهد بود مسلم پس از کالبد شکافی” ینا گفت. مقامات با این حال روشن نیست که چرا خانواده مرحوم نوزاد نمی تواند معطوف به یک طوفان پناهگاه.

ینا گفت: پس از طوفان گذشت Odisha, جاده, ترخیص کالا از گمرک آغاز شده در Kendrapada, Jagatsinghpur, Bhadrak مناطق توسط NDRF, ODRAF آتش نشانی و خدمات کارگران Odisha جنگل شرکت توسعه.

در اوایل صبح شهر بندر از پردیپ مواجه طوفان Amphan خشم به عنوان باد بیش از 100 kmph خانمان و نمرات از درختان قطب الکتریکی منفجر دور آزبست و قلع سقف چندین خانه به همراه بیش از 200 میلی متر باران. در پردیپ بندر بیش از 100 کامیون رانندگان باید پناه گرفته اند در داخل وسایل نقلیه خود را در انتظار طوفان به بیش از ضربه.

مقامات تا به حال تخلیه بیش از 1.5 لاخ مردم از ساحلی و مناطق مجاور به طوفان پناهگاه تا جمعه شب. در اطراف 1,585 زنان باردار آورده بودند به ایمنی توسط مقامات در مناطق ساحلی.

در یک روستای Kendrapara منطقه یک زن تحویل نوزاد خود را در یک آتش خدمات خودرو در حالی گرفته شده است به یک بیمارستان دولتی. زن و نوزاد دختر بودند بعد از بستری در بیمارستان و گفته می شد در خارج از خطر است. Janaki Sethi (20), از Hatim Sethi (25) از Janhara ایجاد کرد تحت Mahakalapada ایستگاه پلیس در منطقه Kendrapara منطقه رفت و به کار بود ، خانواده او سعی در تماس با آمبولانس اما سرویس نمی تواند در دسترس ساخته شده به آنها با توجه به شرایط نامساعد آب و هوایی و با توجه به جاده های مسدود شده توسط درختان افتاده است.

بعد دو آتش خدمات تیم های مجهز به درخت برش ماشین آلات پاکسازی جاده محاصره و انجام Sethi در آتش مناقصه به بیمارستان. اما او تحویل یک نوزاد دختر میدوی در خودرو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>