3 نمودار که توضیح بی جی پی را به دست آورید و خرد کردن شکست در انتخابات دهلی

دهلی نو: تا زمانی که دهلی نو مونتاژ نتایج انتخابات اعلام شد ، Bharatiya Janata Party (BJP) به نظر می رسد بسیار خوش بینانه در مورد چشم انداز آن. با توجه به این که BJP حتی نمی تواند برنده شدن 10 نفر شد این خوش بینی نابجا?

یک غرفه در سطح تجزیه و تحلیل نتایج انتخابات نشان می دهد که وجود دارد ممکن است برخی از این دلیل برای بی جی پی به توان مثبت در مورد چشم انداز آن.

در سال 2015 بی جی پی برنده 23.2 درصد از کل 12,177 نظرسنجی غرفه در دهلی نو. در این سال از آن خواهد 35.1 درصد از کل 13,747 نظرسنجی غرفه افزایش 12 درصد است.

Aam Aadmi Party (AAP) برنده 64.5 درصد از کل غرفه در سال 2020 انتخابات است. در حالی که این نه درصد کاهش از 73.6 درصد از غرفه های آن خواهد شد در سال 2015 این است که هنوز یک رقم بسیار بالا.

 

بی جی پی شناخته شده است به دنبال مدل با استفاده از “پانا pramukhs” (اختصاصی مبارز برای هر صفحه از لیست رای دهندگان) در طول انتخابات است. اگر این فعالان مردمی بودند و دادن بازخورد است که این حزب بود گرفتند اضافی 12 درصد از غرفه از مخالفان خود را می تواند به خوبی توضیح pre-نتیجه خوشبینی نمایش داده شده توسط BJP. اما حتی در چنین سطح خرد کمپین طرح محدودیت های آن به ویژه هنگامی که آن را در مواجهه با دشمن است که به عنوان قوی به عنوان AAP در دهلی نو.

همچنین سازمان دیده بان l AAP 3.0 s اولویت: وطن پرست درسی به اتوبوس سواری

سهم از غرفه عاقلانه پیروزی برای هر دو AAP و BJP در حال نامتناسب به تغییر در خود را به طور کلی رای به اشتراک بگذارید. AAP رأی به اشتراک گذاری رفت و تنها 0.8 درصد و BJP را افزایش 6.3 درصد است.

AAP برنده بیش از نیمی از غرفه در 59 از 70 مونتاژ حوزه (ACs) در این انتخابات است. این تعداد فقط 11 برای BJP. در 23 سندرم AAP برنده بیش از 75 درصد از غرفه. بی جی پی می تواند رسیدن به این شاهکار فقط در سه ACs. بدترین غرفه در سطح عملکرد AAP در Ghonda AC که در آن می تواند برنده شدن فقط 16.5 درصد از غرفه. بی جی پی برنده کمتر از 16.5 درصد از غرفه در 11 ACs. این آمار به وضوح نشان می دهد که AAP است بسیار گسترده تر و منسجم سیاسی ردپا در سراسر دهلی نو نسبت به BJP.

مطمئن باشید حتی برنده اکثریت غرفه کافی است برای برنده شدن در انتخابات. در سه ACs – کریشنا ناگار Mustafabad و Patparganj – بی جی پی برنده بیش از 50 درصد از غرفه و در عین حال آن را از دست داد انتخابات در این ACs.

این می تواند اتفاق می افتد اگر یک حزب چنین سنگین مسیرهای پیاده روی در غرفه آن را از دست داده است که آن را قادر به را تشکیل می دهند با آگهی از غرفه های آن به دست آورد. یک غرفه عاقلانه تجزیه و تحلیل آرا مفید است برای درک این روند است. نه تنها AAP برنده به طور قابل توجهی بالاتر از غرفه خود پیروزی نیز بزرگتر از نظر رای دادن به اشتراک بگذارید. کل آرا به اشتراک گذاری این AAP در غرفه آن برنده است 62.4%, در حالی که بی جی پی دریافت تنها 28.9 درصد از آرا در این غرفه. بی جی پی دریافت 56.6% آرا در غرفه های آن به دست آورد در حالی که AAP کردم 37.5% آرا.

 

حتی به عنوان BJP شده است قادر به افزایش آن جای پایی در بین 2015 و 2020 مجمع انتخابات بوده و قادر به انجام یکنواخت بهتر در سراسر دهلی هفت مجلس حوزه (عدد). سهم از غرفه بی جی پی برنده در افزایش شش عدد. آن را به دست آورد که بیشتر در شرق دهلی کامپیوتر که در آن برنده 55 درصد از غرفه های نزدیک به 19 درصد در مقایسه با انتخابات 2015. در مقابل به اشتراک گذاری این غرفه که AAP برنده کاهش در شش هفت عدد. دهلی نو PC است که در آن AAP موفق به افزایش سهم از غرفه های آن برنده (چهار درصد).

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر