290 میلیون دانش آموز از مدرسه به عنوان جهانی coronavirus نبرد تشدید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تقریبا 300 میلیون دانش آموز در سراسر جهان مواجه هفته در خانه در روز پنج شنبه با ایتالیا آخرین کشور به تعطیل مدارس بیش از کشنده جدید coronavirus به عنوان صندوق بین المللی پول خواست همه را جهانی تهاجمی در برابر این بیماری همه گیر.

بیش از 95,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3200 نفر در سراسر جهان از این ویروس است که در حال حاضر به برخی از 80 کشور و مناطق.

اکثریت قریب به اتفاق میر جهانی و عفونت ها در چین جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته باعث این کشور به قرنطینه کل شهرستانها به طور موقت تعطیل کارخانه ها و مدارس به طور نامحدود.

به عنوان ویروس گسترش در کشورهای دیگر نیز اجرا اقدامات فوق العاده با یونسکو گفت: شنبه 13 کشور بسته اند و مدارس و تاثیر 290.5 میلیون کودک در حالی که نه دیگران اجرا کرده اند موضعی تعطیلی.

در حالی که به طور موقت تعطیلی مدارس در طول بحران جدید یونسکو رئیس آدری Azoulay گفت: “مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است و اگر طولانی مدت می تواند تهدیدی برای حق آموزش و پرورش است.” ایتالیا روز چهارشنبه دستور داد مدارس و دانشگاه ها توقیف تا مارس 15, ramping تا پاسخ خود را به عنوان ملی تلفات افزایش یافت و به 107, مرگبارترین شیوع خارج از چین.

کره جنوبی — کشور با بیشترین تعداد موارد خارج از چین با نزدیک به 6000 — به تعویق انداخته است شروع ترم جاری تا مارس 23.

در ژاپن تقریبا همه مدارس تعطیل هستند, پس از نخست وزیر شینزو آبه به نام برای کلاس های لغو شود تا مارس و رخصتی بهار, میله میله برای اواخر ماه مارس از طریق اوایل ماه آوریل.

برخی از 120 مدارس بسته در فرانسه این هفته در مناطق با بیشترین تعداد از عفونت.

آلمانی, وزیر بهداشت گفت: شیوع بیماری در حال حاضر یک “جهانی همه گیر” — یک اصطلاح سازمان جهانی بهداشت برای متوقف کوتاه با استفاده از معنی این ویروس در حال گسترش در مناطق مختلف از طریق انتقال محلی.

عفونت در حال حاضر در حال افزایش سریع تر در خارج از کشور از آنها در چین که در آن 31 مرگ و میر بیشتر و 139 مورد جدید گزارش شده پنج شنبه. چین مرگ و میر در حال حاضر در 3,012 با بیش از 80,000 عفونت.

از غرب اروپا به شرق آسیا و قفسه های سوپر مارکت محروم شده اند از لوازم در هفته های اخیر از جمله کاغذ توالت و دست sanitiser.

شرکت های آمریکایی به طور فزاینده ای نگران بیش از دسترسی به کالا و به طور کلی چشم انداز اقتصادی است و بیشتر نامشخص فدرال رزرو آمریکا گفت: در آن کتاب بژ نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه.

با ما تلفات افزایش به 11 روز چهارشنبه به قانونگذاران در کنگره توافق رسیده است به ارائه بیش از 8 میلیارد تومان برای مبارزه با شیوع.

این ویروس تاثیر فراتر زنجیره تامین — بازارهای سهام rumbled به عنوان هشدار از نهادهای مالی کوه که کشور می تواند تحت فشار قرار دادند به رکود است.

صندوق بین المللی پول گفت: این بیماری ناشی از یک “تهدید جدی” خواهد بود و آهسته رشد جهانی به شرح زیر در سال گذشته 2.9 درصد است.

“در زمان عدم قطعیت… بهتر است به انجام بیش از نه به اندازه کافی” رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت.

این بیماری همه گیر “یک مشکل جهانی خواستار واکنش جهانی” او گفت:.

یورو وزیران موافقت کرد پس از یک جلسه که آنها آماده بودند به “استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار”.

به عنوان ویروس همچنان خود را در ماه مارس در سراسر جهان دولت در حال تقلا برای تشدید تلاش های پیشگیری است.

ایتالیا دیده است آن شیوع تورم با وجود اقدامات سخت از جمله قرنطینه از 11 شهرها با 50000 نفر است.

اقدامات جدید شامل یک ماه در سراسر کشور ممنوعیت فن حضور در رویدادهای ورزشی و همچنین ارائه مشاوره به مردم برای جلوگیری از سلام مثل بوسه بر روی گونه و یا تکان دادن دست.

نخست وزیر جوزپه Conti گفت: این کشور می تواند مقابله با شیوع بیماری به عنوان طولانی به عنوان آن باقی مانده موجود است.

“اما در مورد رشد نمایی نه فقط در ایتالیا بلکه هر کشور دیگری در جهان نمی خواهد بود قادر به مدیریت وضعیت,” او گفت:.

در ایران که در آن 92 نفر کشته شده اند از این بیماری در مدارس بسته شده اند و رویدادهای فرهنگی و ورزشی به حالت تعلیق درآمد.

عربستان سعودی به حالت تعلیق در طول سال “عمره” حج یک حرکت بی سابقه که موجب تازه قطعیت بیش سالانه حج.

کشورها نیز همچنان به سرکوب مسافرت های بین المللی.

اسرائیل با تمدید آن اجباری قرنطینه اقدامات — در حال حاضر در محل برای مسافران از ایتالیا و برخی از کشورهای آسیایی-به افراد تحت پوشش از فرانسه و آلمان و اسپانیا و اتریش و سوئیس.

حتی cinemagoers بودند سیستم ایمنی بدن از اثرات ویروس — تولید آخرین فیلم جیمز باند عقب رانده انتشار در آینده “هیچ وقت به مرگ” از آوریل تا نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>