‘273 پوند خالص انگلیسی, گوشت گاو,’ تایسون خشم وزن 19 کیلوگرم سنگین تر از دئوتای…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در آستانه از خود بسیار پیش بینی مسابقه برگشت دو تایسون خشم و دئوتای وایلدر نوک فلس سنگین تر از آنها در اولین مبارزه خود با خشم در آینده در یک خیره کننده 273 پوند و در آمریکا در یک کار حرفه ای-بالا 231 پوند است.

خشم خواهد بود 16.5 پوند سنگین تر از او در دسامبر. 2018 دیدار به پایان رسید که در یک قرعه کشی زمانی که او وارد حلقه در MGM Grand در روز شنبه.

اما او اصرار داشت وزن تنها اضافه کردن به قدرت مشت زدن و مانع نیست خود را برجسته دفاعی جنبش که او نیاز به جلوگیری از وایلدر مجازات راست.

“وزن یک مشکل نیست 273 پوند خالص انگلیسی, گوشت گاو” 31 ساله خشم (29-0-1) گفت: به به سلامتی از حمایت لاس وگاس جمعیت.

“این هیچ راز من به دنبال یک حذفی.”

این به طور معمول تکیه وایلدر (42-0-1) در آمد و در کمال تعجب بالا 231 پوند اما 34 سال است که با قرار دادن خود WBC عنوان در خط گفت که او نگران بودن 17.5 پوند سنگین تر از او بود در اولین برخورد ،

“من همیشه به حال به مبارزه با بچه های بزرگتر از من است و وزن تنها رفتن به او را کم کردن سرعت” وایلدر گفت.

“وزن اضافی بر من میخوام سنگ با آن است.

“و من نگران وزن خود را. آنچه که من به او گفتم این بود, چشمک زدن نیست,” او گفت:.

در روز پنج شنبه ایالتی نوادا ورزشی کمیسیون گفت: آن را نمی خواهد اجازه جفت به faceoff پا به پا پس در وزن بعد از آنها یکدیگر را هل داد در افتتاح کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

آنها هنوز موفق به ارز برخی از انتخاب کلمات از سراسر مرحله به پایان رسید که با خشم نشان وایلدر دو انگشت وسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>