27 تروریست ها در حال حاضر در حال آموزش دیده در Balakot برای حمله به هند می گوید: Intel

در Balakot اردوگاه گروه تروریستی جیش-e-محمد (JeM) و هدفمند توسط هند در یک حمله هوایی در ماه فوریه گذشته است دوباره فعال شد و در حال حاضر آموزش 27 تروریست ها با این طرح که به استفاده از آنها برای راه اندازی حملات تروریستی در هند و هوش و counterterror فعالان گفت.

اردوگاه هدفمند توسط نیروی هوایی هند (IAF) به عنوان یک تلافی جویانه برای بمب گذاری انتحاری در پولوما توسط یک جیش تروریستی و همچنین برای جلوگیری از حملات بیشتر علیه هند در حال حاضر به ریاست یوسف ازهر قوم و خویش از مولانا مسعود ازهر و در حال حاضر ارائه ترور آموزش به 27 افراط گرایان برای راه اندازی حملات در برابر هند است.

با توجه به counterterror فعالان خارج از 27, هشت از پاکستان-کشمیر تحت اشغال. آنها در حال آموزش توسط دو مربی از پنجاب پاکستان و سه از افغانستان است. این عملیات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که اطلاعاتی در اختیار خود را نشان می دهد که آموزش به پایان خواهد رسید و در این هفته و پس از آن تروریست ها خواهد بود آماده برای درج در هند است. در زمانی که هند راه اندازی حملات در Balakot وجود دارد کمتر از 300 تروریست های آموزش دیده وجود دارد, با توجه به عملیات.

آماده سازی برای ترور تهاجمی آمده و حتی به حدود 40 JeM کارمندان از جمله Abdul Rauf دستگیر شده بودند در تاریخ 22 ژانویه به عنوان بخشی از پاکستان را با رعایت Financial Action Task Force, دولتی که آژانس مبارزه با پول شویی و تامین مالی ترور. حتی به عنوان راولپندی GHQ می کند این فعالان می گویند, آن را نیز ممکن است راه اندازی کامل اطلاعات کمپین در واقع پروژه فوریه 26, 2019, نیروی هوایی هند اعتصاب در Balakot به عنوان یک پیروزی برای عمران خان رژیم است.

به گفته آنها هدف از این کمپین خواهد بود به افزایش اعتماد عمومی در رهبری سیاسی و نظامی بلند روحیه کشمیری, ضد, هند روایت در هر دو Balakot و کشمیر و هند در سطح بین المللی به عنوان یک تهدید برای صلح و امنیت جهانی.

واقعیت این است که پاکستان ترور کارخانه زنده و لگد زدن با کمتر از 32 تروریستی متعلق به هر دو JeM و همکار گروه جهادی Lashkar-e-Taiba بودن به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای امنیتی هند از ژانویه 1 سال 2019 به تاریخ 31 ژانویه این سال است. سه اجازه تروریست ها دستگیر شدند و کمتر از 102 تروریست های پاکستانی هنوز هم فعال در دره کشمیر هند مقامات اضافه شده است. سوابق موجود نشان می دهد که از 102, 59 متعلق به اجازه 37 به JeM و 6 به Hizbul مجاهدین.

در عین حال پاکستان به روایت طراحی شده است که برای ایجاد Balakot شد یک پیروزی برای اسلام آباد به عنوان نظامی سرنگونی یک میگ-21 گاومیش کوهان دار امریکایی جنگنده و اسیر جناح فرمانده Abhinandan Varthaman. این عمران خان انتظار می رود که دولت با استفاده از رسانه ها برای انتشار است که پاکستان برای صلح اما آماده برای جنگ. تبلیغات طراحی شده است برای انتقال است که پاکستان به رهبری قوی بود آن را به عنوان “شکست” هند در میدان جنگ و در جهانی مرجع تخصصی. و آن را با استفاده از بال فرمانده بازگشت برای اثبات ادعای خود که آن را پس از یک میل برای صلح و از موضع قدرت.

مقامات گفت که اسلام آباد مجبور شد به دست Abhinandan پس از هند حاکی از آمادگی خود را برای پیگیری با یک حمله موشکی.

جالب, مقامات گفت که عمران خان دولت نیز سعی خواهد کرد به برجسته که برای اولین بار از هند آورده بود تحت فشار بین المللی بیش از کشمیر با وجود اسلام آباد ادامه داد: عدم انجام این کار در سازمان ملل متحد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر