26 ساله گجرات برگزار شد برای پرتاب نقض دادن به تجاوز تهدید به شوی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک 26 ساله وادودارا ساکن دستگیر شد یکشنبه شب پس خشم خود را بیش از تصویری که ظاهر در رسانه های اجتماعی که در آن او می تواند دیده می شود پرتاب سوء استفاده یک زن کمدین, پلیس گفت:.

Shubham Mishra بود در روز شنبه ارسال شده یک ویدیو در Instagram حساب جایی که او می تواند دیده می شود عبور اظهارات موهن علیه کمدین Agrima جاشوا و به او تجاوز به عنف و تهدید بیش از سال های تصویری در Chhatrapati Shivaji Maharaj مجسمه در ماهاراشترا.

Mishra بازداشت آمد به عنوان کمیسیون ملی برای زنان (NCW) در پی اقدام فوری علیه او. اواخر روز شنبه, NCW رئیس Rekha Sharma نامه ای به گجرات مدیر کل پلیس (DGP) Shivanand جها با توجه به تصویری که قرار بود ویروسی. “این NCW متعهد به ایجاد فضای آنلاین ایمن برای زنان و حصول اطمینان از امنیت سایبر به زنان و مزاحمت افزایش استفاده از فضای مجازی به تحریک جرم و جنایت علیه زنان” او گفت: در این نامه است.

وادودارا پلیس شهر در زمان suo موتور اقدام علیه Mishra برای آپلود و اشتراک گذاری ویدیو. “ما باید او را بازداشت و آغاز روند قانونی برای ثبت نام از شاه در برابر او تحت مربوطه بخش از قانون مجازات اسلامی و این قانون” آنها در توییتر نوشت.

این NCW همچنین در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی در مورد Mishra بازداشت و اطمینان مردم در مورد تعهد خود را به امنیت زنان است.

“به دنبال @NCWIndia رئیس @sharmarekha نامه به #DGPGujarat Vadodara پلیس دستگیر Shubham Mishra. #NCW امید این خواهد بود یک درس برای همه کسانی که تهدید زنان آنلاین. ما متعهد جهت حصول اطمینان از ایمنی و امنیت از #زنان” به NCW نوشت: در میکروبلاگینگ سایت.

Mishra بعد در زمان پایین ویدیو و عذر خواهی کرد برای سوء استفاده و نظرات او ساخته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>