26 دانشمندان در میان 150 سرخپوستان از بازگشت به خانه از S آفریقا این هفته

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیست و شش هند دانشمندان رشته در آفریقای جنوبی کیپ تاون با توجه به کروناویروس مستند خواهد بود عنوان بازگشت به صفحه اصلی این هفته است.

آنها تا به حال شده است در یک ماموریت به قطب جنوب و گیر کرده در آفریقای جنوبی سه ماه پیش پس از اعمال این مستند. دانشمندان در میان حدود 150 نفر از اتباع هند خواهد بود که از بازگشت به خانه در یک South African Airways (SAA) پرواز را ترک خواهد کرد که ژوهانسبورگ در روز جمعه برای بمبئی و دهلی.

هندی سرکنسول در ژوهانسبورگ انجو Ranjan گفت: بیش از 1000 اتباع هند در حال ثبت نام برای پرواز.

مسافران مجبور به تایید توسط هند ماموریت بر اساس معیارهای تعیین شده توسط وزارت آفریقای خانه امور. “ما تا به حال به را انتخاب کنید اولویت مسافران بسته به نیاز خود” Ranjan گفت: در Facebook پخش.

این دیپلمات گفت: کسانی که از سمت چپ به احتمال زیاد به عودت در هوایی هند پرواز تحت دولت هند Vande بهارات ماموریت.

“افرادی که در حال رفتن به عقب در این پرواز شامل 26 دانشمندان از هند که گیر شد در کیپ تاون پس از بازگشت از یک ماموریت به قطب جنوب” Ranjan گفت.

“آنها در اینجا برای سه ماه گذشته پس از این یک اولویت برای ما ارسال آنها را به هند” این مقام گفت.

Ranjan گفت: 93 نفر از اعضای ایسه کروز که گیر شد در شهر ساحلی دوربان نیز یک اولویت برای آنها.

دیگران تایید شده برای پرواز هستند کسانی که بیمار هستند و یا به طور موقت ویزای توریستی.

Ranjan گفت: قیمت بلیط برای پرواز یک طرفه بود 15,000 rands که ثابت شد توسط SAA و دولت هند تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.

کرایه که تقریبا سه بار در حالت عادی قیمت بلیط به پرداخت توسط مسافران خود را.

هوایی هند پرواز می توان انتظار داشت در فاز 3 از Vande بهارات ماموریت در ماه ژوئن به عنوان وجود دارد بدون تاریخ ثابت برای آن هنوز Ranjan گفت. در حال حاضر ماموریت در فاز 2 رسمی اضافه شده است.

“بسیاری از مردم که نمی تواند پرداخت نمی تواند جایگزین در پرواز است. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای آنها, اما ما می توانیم برخی می گویند و تخفیف هنگامی که ما به خود ما پرواز, بنابراین من فقط می خواهم آنها را به صبر و حوصله و احساس حقارت,” Ranjan گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>