26/11 پلاتر Sajjid Mir زندگی تحت بالاترین سطح ISI حفاظت’ در Pakis…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در آن سالانه کشور گزارش با تروریسم ایالات متحده متهم کرده است اسلام آباد از تعقیب 2019 پولوما حمله جیش-e-محمد متفکر مسعود ازهر و 26/11 بمبئی حمله master planner Sajjid میر با نام مستعار مجید با وجود “به طور گسترده ای اعتقاد بر این” حضور در پاکستان است.

در حالی که عمران خان دولت همچنان به انکار حضور این قاتلان در پاکستان میر و الازهر در بالاترین سطح ISI حفاظت آن کشور است. Sajjid میر, کنترل از ملی آمریکا دیوید کلمن Headley زندگی در باغ ویلا مسکن جامعه Adiala زندان جاده راولپندی پاکستان یا 27, C-بلوک الفیصل در شهر لاهور یا فارسی Nala منطقه لاهور در پاکستان است.

حمل پاداش 5 میلیون دلار بر روی سر خود را 44 ساله و میر بود که به کارگردانی Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست ها را سر شات در Holtzberg زن و شوهر در خبد خانه در بمبئی در طول 26/11 قتل عام. مسئول امنیت بیایید عملیات رئیس Zaki-ur-Rehman Lakhvi تا 2010, Mir شد نه تنها مسئول جذب تروریست ها در خارج از کشور و آموزش در اردوگاه های تروریستی در پاکستان بلکه بخشی از ISI هند مجاهدین عملیات و یا آنچه که به عنوان شناخته کراچی پروژه.

در حالی که هند هوش نگه داشته است آهنگ از میر تروریستی در سطح هفت حفاظت است که به طور معمول با توجه به سر از وزارت امور خارجه توسط ISI در پاکستان است. او تحت عمل جراحی پلاستیک پس از 26/11 حملات.

به طور مشابه, معمار 2016 پتهنکت پایگاه هوایی و 2019 پولوما حمله مسعود ازهر نهفته تخت زده در JeM ستاد در مرکز-e-Usaman-o-علی راه آهن و جاده لینک در Bhawalpur در استان پنجاب پاکستان. در حالی که الازهر طرح حمله علیه هند, اعتصاب, اعدام برادرش مولانا رئوف اصغر و تیم خود را. جانباز تروریستی نیز شناخته شده است به ماندن در Madarassa بلال Habshi, کتکا امام شاه Gareha شاه جهان, P S مندن, Bannu, خیبر پختونخوا (KPK) و یا مدرسه Masjid-e-لقمان, Lakkitajazai جاده Lakkimarwat KPK.

در حالی که Sajjid Mir اعلام شد تروریستی جهانی در سال 2012 مسعود الازهر اعلام شد تروریستی جهانی در آوریل 1 2019 پس از تاخیر زیاد با چین مسدود کردن تعیین او توسط شورای امنیت سازمان ملل 1267 کمیته چهار بار. الازهر همچنان فعال باقی می ماند به عنوان یک ترور رهبر پاکستان اما Sajjid Mir رفته زیر رادار در دستورالعمل ISI.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>