25 کشته در حمله تروریستی در کابل; 1 فرد مسلح کشته و 1 فرار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حداقل 25 نفر کشته شدند که مشکوک به خودکشی مهاجمان یورش برده و یک سیک محل عبادت در پایتخت افغانستان در روز چهارشنبه باعث یک درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

با توجه به آخرین گزارش یک مهاجم کشته شده و یکی دیگر فرار کردند. سومین مهاجم به ضرب گلوله کشته شد زودتر افغانستان اخبار کانال طلوع نیوز گزارش داد.

حمله هدفمند یک dharamshala’ در شور بازار منطقه از کابل است که قابل ملاحظه جمعیت هندو و سیک اقلیت. برخی از گزارش ها گفت که حمله آغاز شد و در 7.45 افغان هستم زمان.

Tolo News قبلا ذکر یک منبع امنیتی عنوان کرد و گفت که 11 نفر مجروح شده در این حمله.

عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی توسط روزنامه نگاران نشان داد نیروهای امنیتی و ساکنان محلی تخلیه مجروح در آمبولانس.

پیشتر وزارت کشور سخنگوی طارق آرین به رسانه ها گفت که بمب گذار انتحاری وارد شده بود dharamshala در شور بازار و مبارزه با نیروهای امنیتی. “بیشتر نیروهای در حال ورود به منطقه” او گفت:.

نیروهای امنیتی افغانستان تا به حال پاک طبقه اول از سیک محل عبادت و نجات “تعداد زیادی از مردم” بودند که به دام افتاده در داخل ساختمان آرین گفت.

گزارش های رسانه ها گفت: ده ها تن از مردم هنوز هم به دام افتاده در ساختمان و ترس وجود دارد حمله کرده بودند به گروگان گرفته.

طالبان را رد دخالت در این حمله در پیام های ارسال شده به افغانستان در رسانه ها.

اتحادیه وزیر Hardeep سینگ پوری “به شدت محکوم” کرد. “این قتل در حال تیره و تار یادآوری جنایات است که در ادامه به وارده بر اقلیت های مذهبی در برخی از کشورها و ضرورت خود را که با زندگی و آزادی مذهبی باید حفظ” او هنوز توییتی.

این شور بازار منطقه از کابل بود و هنگامی که خانه را به چند gurdwaras اما آنها نابود شدند در طول جنگ در 1980s. بسیاری از هندوها و سیک ها زندگی در این منطقه نیز با مهاجرت به کشورهای دیگر است. کابل هنوز هم به چند هزار هندوها و سیک ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>