24-year-old تست مثبت برای coronavirus در جیپور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

24-year-old man آزمایش مثبت برای coronavirus در راجستان جیپور در روز شنبه پس از بازگشت از اسپانیا در نظر گرفتن تعداد کل موارد در دولت به چهار.

Rohit Kumar Singh اضافی دبیر کل با وزارت بهداشت گفت: او پس از بازگشت از اسپانیا در مارس 14. سینگ گفت: مرد پرواز به دهلی نو از مادرید و سپس به جیپور توسط یک هوایی هند پرواز.

“ما در حال گرفتن آشکار از هر دو پرواز را شروع کرده اند و گسترده محلی تماس, ردیابی,” او گفت:.

برجسته

  • یک زن و شوهر ایتالیایی و محلی قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus
  • مدارس و کالج ها مدارس, فیلم, تئاتر, مربیگری مراکز و سالن ها به خواسته شده است به پایین تا مارس 30
  • مقامات خواسته اند بدن مدنی در انتخابات با توجه به در مارس 5 به تعویق افتاده

او گفت: 399 نمونه های دریافت شده تا کنون—که 380 آزمایش منفی چهار مثبت و 15 تحت فرآیند. یک زن و شوهر ایتالیایی و محلی به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال درمان در جیپور.

همچنین بخوانید: 85 سال آزمایش مثبت برای coronavirus در جیپور

این مقام مسئول گفت: در بخش بهداشت و درمان اكران 300,000 مردم در دولت است.

سینگ گفت: به مردم توصیه شده است برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تمرکز, تنفسی, بهداشت و دست پاکیزگی.

جمع جیپور جودپور و کتا که در آن بدن مدنی در انتخابات با توجه به در مارس 5, نوشته شده است, به محلی خود دولت بخش برای به تعویق انداختن انتخابات از نظر شیوع کروناویروس.

جیپور جمع Jogaram گفت که او و جمع دیگر نوشته شده اند و به دبیر خود دولت محلی بخش در مورد انتخابات.

“وجود دارد مشاوره توسط اتحادیه دولت و دولت برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ. در طول مبارزات انتخاباتی وجود خواهد داشت تجمع جرم. بنابراین ما باید خواست که انتخابات به تعویق افتاد” او گفت:.

این راجستان دولت دستور تعطیلی مدارس و کالج ها مدارس, فیلم, تئاتر, مربیگری مراکز و سالن ها تا مارس 30.

اما مداوم مدیره امتحانات ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. این تصمیم نیز تاثیر نمی گذارد پزشکی و دانشکده پرستاری.

منظور پس از وزیر Ashok Gehlot ریاست یک جلسه نقد و بررسی با مقامات در محل اقامت خود را در اواخر روز جمعه در وضعیت coronavirus در دولت است. Gehlot گفت: تصمیم گرفته شد پس از یک دولت مرکزی مشاوره به این اثر است.

Coronavirus گسترش نیز می تواند تاثیر راجستان Diwas یا بنیاد روز جشن. چهار-جشن روز از مارس 27 تا 30 هستند به احتمال زیاد کوچک.

بزرگ هند سفر بازار در حال حاضر لغو شده و با در نظر coronavirus. سفر و گردشگری مارت برنامه ریزی شده بود برگزار شد و از آوریل 19-21 در جیپور.

هند گزارش داد دو کشته و 84 مورد از coronavirus تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>