23 مسافر تست شده برای Covid-19 قبل از پیاده آلوده کروز در Ja…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ژاپن وزیر بهداشت گفت: 23 مسافران شد منتشر شده از الماس شاهزاده کشتی کروز بدون اینکه آزمایش ویروس جدید با توجه به رویه اشتباه نشانه دیگری از sloppiness در قرنطینه از کشتی که در آن بیش از 600 نفر آلوده شدند.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 23 مورد آزمایش قرار گرفتند قبل از قرنطینه شروع Feb. 5 اما اجازه داده شد به ترک کشتی در روز چهارشنبه و پنج شنبه بدون اینکه دوباره تست شده است. سه نفر از آنها پس از آزمایش منفی و بیشتر از دیگران به توافق آزمایش می شود, او گفت:.

او گفت: مسئولان باید تمام دنبال 23 مسافران و خواسته آنها را به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

“ما عمیقا تاسف است که وجود دارد یک عملیاتی خطا” کاتو گفت: در یک کنفرانس خبری. “ما به بررسی آنچه رفت بنابراین ما نمی خواهد تکرار همان اشتباه است.”

بقیه صدها نفر از مسافران ژاپنی که به خانه بازگشت و بازدید کنندگان خارجی اقامت در ژاپن همه برآورده سه گانه مورد نیاز — آنها آزمایش منفی برای این ویروس نشان داد بدون علائم بوده و جدا شده برای 14 روز کاتو گفت. تا کنون وزارت بهداشت و درمان آگاه بود و نه از هر کسی در حال توسعه علائم پس از بازگشت به خانه, او گفت:.

ژاپن تایید کرده است بیش از 750 مورد از این ویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در چین از جمله 634 از الماس شاهزاده که لنگر انداخت و قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

این کشتی در ابتدا انجام شده در مورد 2,600 مسافران و 1100 خدمه. بسیاری از مسافران شد یا گرفته شده به بیمارستان متحرك و یا در زمان چارتر پرواز به خانه. حدود 100 دیگران بود که هم اتاقی آلوده و یا تماس با دیگر مسافران در طول دوره قرنطینه گرفته شد به یک دولت تسهیلات برای تکمیل 14 روز در قرنطینه.

در ضمن 18 آمریکایی شش کشته و یک اسرائیلی مسافر از کشتی کروز را آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه خود را مربوطه چارتر پرواز از جمله برخی که تا به حال آزمایش منفی زودتر کاتو گفت.

او گفت که نتایج قابل درک است چرا که آنها به طور کامل با سختگیرانه تر مورد نیاز برای انتشار از کشتی. برخی از آنها تا به حال تماس نزدیک با بیماران در حالی که در کشتی است و ممکن است تست شده فقط قبل از آلوده شدن. کاتو گفته مقامات ژاپن شد و از نزدیک کار با کشورهای متبوع خود’ مقامات بهداشت برای پیگیری این موارد است.

برخی از کارشناسان سابق و مسافران را مورد انتقاد قرار قرنطینه و گفت: ضد عفونت اقدامات ناکافی بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>