23 جدید Covid-19 موارد با Tablighi Jamaat لینک در هاریانا فشار به تعداد 119

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تمام 23 جدید Covid-19 موارد شناسایی شده در هاریانا در روز سه شنبه متصل به Tablighi Jamaat جماعت برگزار شد در دهلی نو در ماه گذشته. با این که تعداد کل موارد مثبت در دولت رسیده 119.

با توجه به سلامت وزارت بولتن از 23 بيمار 16 در نوح و باقی مانده هفت در فریدآباد.

با این نوح است حداکثر 30 coronavirus موارد به دنبال پلول با 26 Faridabad 21; Gurugram 18; کرنال پنج پنیپت چهار; امبلا و سیرسا هر سه; بیوانی و Panchkula هر دو; چرخی داری, کیتهل, Rohtak حصار و Sonepat; یکی از هر یک از.

بولتن گفت که 15 از کل افراد آلوده شده اند درمان و مرخص تا کنون از سراسر کشور. از 15 مرخص نه از Gurugram سه از پنیپت و هر یک از Faridabad پلول و Sonepat.

در مجموع 15,626 مردم تحت نظارت, در حالی که 2,285 نمونه فرستاده شده اند برای تست تا کنون. از کل نمونه 1,697 آزمایش منفی و گزارش 469 است در انتظار.

بولتن گفت که دو مرگ گزارش شده در کشور تا کنون هر یک در روتک و کرنال در حالی که ساکن امبلا درگذشت تحصیلات تکمیلی موسسه تحقیقات پزشکی (PGIMER), Chandigarh.

از مجموع 119 تایید موارد شش از سری لانکا, هر یک از نپال و تایلند و اندونزی و آفریقای جنوبی است. چهل و پنج نفر از دیگر کشورهای هند مانند 11 از اوتار پرادش شش از تامیل نادو چهار از West Bangal; پنج از کرالا; هفت از بیهار; سه هر از ماهاراشترا و جامو; دو از Telangana; و هر یک از پنجاب, کارناتاکا, چنای و آسام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>