23 از جمله 8 بچه ها تست Covid مثبت در پناهگاه صفحه اصلی به صورت ذهنی مبارزه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حداقل 23 نفر در Asha Kiran پناهگاه صفحه اصلی به صورت ذهنی به چالش کشیده در شمال شرقی دهلی Rohini باید آزمایش مثبت برای Covid-19 از جمله کودکان و بزرگسالان زندانیان و کارکنان. خانه اجرا توسط دولت دهلی نو را رفاه اجتماعی وزارت خانه 960 زندانیان است اما تنها ظرفیت 550.

به گفته مقامات در خانه از 23 زندانیان که تست مثبت بین ماه های ژوئن 5 و 20 ژوئن هشت هستند کودکان در گروه سنی 11-13 هفت بزرگسالان زندانیان و باقی مانده در حال کارکنان از جمله مراقبان به عنوان به خوبی به عنوان یک دکتر deputed در تاسیسات. از مجموع سه کارکنان آزمایش مثبت در هفته اول ماه ژوئن یکی از آنها تسلیم به عفونت در حالی که سه نفر دیگر بهبود و در حال حاضر در صفحه اصلی انزوا.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

“در حال حاضر 20 نفر از جمله کودکان و بزرگسالان زندانیان و مراقبان پذیرفته شده اند متفاوت امکانات قرنطینه. این کودکان عمدتا خفيف علائم و منتقل شده به Sultanpuri Covid مرکز مراقبت از. دیگران پذیرفته شده اند به چند Bandhu بیمارستان در Ashok Vihar و GTB بیمارستان در Dilshad باغ. آن را دشوار است برای کودکان به عنوان آنها نیاز به پشتیبانی تمام وقت. حتی اگر ما یک ستاد بحران ما مستقر فرزندان مسئولین در امکانات آنها به عنوان نزدیک به مراقبان آنها و تکیه تنها بر آنها را برای نیازهای خود را” AK Kaushal, مدیر پناهگاه خانه گفت.

او افزود که این اولین مورد گزارش شده در اطراف ژوئن 3, هنگامی که یک سرپرست به حال آزمایش مثبت است.

او آمده بود در تماس با کودکان در مه 29 در حالی که خدمت به آنها مواد غذایی و کمک به آنها غذا خوردن به عنوان بسیاری از زندانیان رنج متوسط یا شدید معلولیت های ذهنی نیاز به کمک دارید با چنین فعالیت هایی است.

“به زودی پس از اولین مورد مثبت گزارش شد ما جدا شده حدود 11 کودکان است. ما آنها را آزمایش و تنها دو بدون علامت در کودکان یافت شد مثبت است. پس از این دیگر کارمند آزمایش مثبت در هفته اول ماه ژوئن و مرگ او در 10 ژوئن. سپس ما رو آزمایش های انجام شده در یک مقیاس بزرگتر و در بر داشت که بسیاری تا به حال آلوده شده است,” او گفت:.

تست از زندانیان و کارکنان در پناه خانه در حال انجام است به طور منظم توسط منطقه مقامات بهداشتی. حدود 30-40 نمونه های جمع آوری شده هر روز دیگر, مقامات گفت.

یک مقام ارشد که در خانه انزوا و همچنین گفت که تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده و کارکنان بود که به نام برای کار در شیفت به کاهش تعداد افرادی که از خارج در یک زمان معین. او افزود که محدود حمل و نقل در دسترس بود با اضافه کردن به ستاد بحران.

“هر کس در حال حرارتی به نمایش در ورودی و به جز کارکنان هیچ بازدید کننده مجاز است. با وجود تمام اقدامات احتیاطی عفونت آغاز شده و با یکی از کارکنان. پس از آن طول می کشد حدود 5 تا 7 روز برای علائم به توسعه مردم در داخل خانه بودند در معرض عفونت” این مقام گفت.

یکی از مراقبان که نمیخواستند به نام ادعا کرد که تعداد زیادی از مردم آلوده شدن باید بیش از 50 عنوان فاصله ممکن است در میان بسیاری از زندانیان. “در ابتدا هنگامی که دو مراقبان تا به حال آزمایش مثبت هیچ اقدام فوری در نظر گرفته شد. بعدها بود که برخی از کودکان جدا شد و آزمایشات انجام شد. نیز وجود دارد به طور منظم sanitisation در محل” او گفت:.

دهلی نو رفاه اجتماعی وزیر راجندرا رفیق Gautum گفت: “من آمده اند به دانستن موارد مثبت. ما گزارش های روزانه از خانه است. من مطلع شده است که کسانی که در قرنطینه هستند و دوره نقاهت را به خوبی. علاوه بر این یک مرکز در نزدیکی خانه شده است, کارتون برای منزوی کردن زندانیان از جمله کودکان اگر آنها نشان می دهد هر گونه علائم و آزمایشات در حال انجام به طور منظم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>