22 سال گفته کشته جهیزیه در بنگال ایجاد کرد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به عنوان یک زن ازدواج کرده بود و گفته خفه به مرگ در Kaliachak منطقه بنگال را Malda منطقه در روز دوشنبه شب به دلیل خانواده او قادر به پرداخت تومان 2 لاخ به عنوان مهریه به همسرش که با این نسخهها کار به عنوان یک ماسون در بمبئی.

متهم خانواده گفته آویزان از سقف آن را به نگاه مانند خودکشی است.

اقدام به شکایت کتبی ثبت شده توسط خانواده 22 ساله قربانی جهان آرا بی بی, پلیس روز سه شنبه بازداشت او مادر در قانون است. قربانی شوهر, Ezad شیخ است در اجرا گفت: Malda سرپرست پلیس Alok Rajoria. “مادر در قانون از مرحوم بازداشت شده برای بازجویی. بدن فرستاده شده برای ارسال معاینه پس از مرگ,” او اضافه شده است.

قربانی ازدواج Ezad شیخ حدود هشت ماه پیش پس از یک امر است.

Sabeda Bewa, جهان آرا را گفت: “اگر چه آن را یک عشق, ازدواج, من تا به حال به جواهرات و 40,000 تومان به صورت نقدی به عنوان مهریه.”

“پسر من در قانون به بمبئی رفت و پس از ازدواج و شروع فشار جهان آرا تومان 2 لاخ بیشتر از ما. آن را غیر ممکن است برای ما برای افزایش این مقدار اما Ezad نمی خواهد گوش دادن. مادر او استفاده می شود به شکنجه جهان آرا. من شنیده ام که Ezad می خواستم برای شروع یک کسب و کار جدید. او به خانه بازگشت و دو روز پیش آغاز شده و شکنجه دختر من” گفت: Sabeda Bewa.

“در شب دوشنبه Ezad و مادر خود را خفه دختر من و آویزان از گردن از سقف آن را به نگاه مانند خودکشی است. پلیس با عجله به Ezad و در زمان جهان آرا به Malda کالج پزشکی و بیمارستان که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود” گفت: Sabeda Bewa.

هفته گذشته خانه دار از Malda منطقه Jyotsna Mondal, 33, گفته بود مسموم به مرگ برای جهیزیه پس از 13 سال از ازدواج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>