21 ساله تیم فوتبال فرانسیسکو گارسیا می میرد از Coronavirus

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فرانسیسکو گارسیا, یک 21 ساله اسپانیایی مربی فوتبال است که کار با اتلتیکو Portada آلتا درگذشت از Coronavirus در روز دوشنبه. گارسیا بود که مبتلا به سرطان خون ساخته شده است که او را آسیب پذیر در برابر این بیماری همه گیر و او را به بیمارستان منتقل شديد علائم کروناویروس. او جوانترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در مالاگا.اتلتیکو Portada آلتا منتشر عاطفی بیانیه در رسانه های اجتماعی مورد مرگ مربی جوان. این باشگاه در بیانیه بخوانید: “از اتلتیکو Cotada آلتا ما می خواهیم به بیان ما عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان و بستگان ما مربی فرانسیسکو گارسیا که ما را ترک کرده است, متاسفانه, متاسفانه, امروز.

“و در حال حاضر چه ما بدون شما فرانسیس? اگر شما همیشه با ما در زمانی که لازم بود کمک به ما و به همه شما. چگونه می خواهیم به ادامه را در برنده شدن در لیگ است ؟ ما نمی دانم چگونه اما مطمئنا ما برای شما. ما شما را فراموش نکنید استراحت در صلح و آرامش پدیده است. برای همیشه.”

مالاگا CF همچنین ابراز تسلیت خود را در یک پیام کوتاه در توییتر که گفت: “از باشگاه ما می خواهیم برای انتقال به اتلتیکو Portada آلتا ما عمیق ترین تسلیت برای از دست دادن یکی از مربیان خود, فرانسیسکو گارسیا, و همچنین ارسال یک آغوش گرم برای خانواده و دوستان خود. ما باید با هم متوقف Covid-19.”

زودتر Valencia CF مدافع Ezequiel Garay تبدیل شده است اولین لالیگا بازیکن برای تست مثبت برای کوروناویروس.

این مدافع در زمان به Instagram به همه اطلاع داد که او در واقع آزمایش مثبت برای COVID-19.

آرژانتین رو به جلو ارسال شده یک عکس از خودش و زیر نویس پست با عنوان: “روشن است که من شروع به 2020 بد. من تست مثبت برای coronavirus من احساس بسیار خوبی برخوردار است و در حال حاضر آن را تنها باقی می ماند به توجه به مقامات بهداشت و درمان در حال حاضر برای جدا شود”.

لیگ فوتبال اسپانیا لالیگا در حال حاضر معلق شده است برای حداقل دو هفته در تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>