21-day مستند ممکن است تولید بسیاری از ستاره های ورزشی – Rajyavardhan Rathore

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مدال المپیک Rajyavardhan Rathore و تیم کریکت هند رودخانه Suresh Raina درگیر در یک زندگی Instagram chat جایی که آنها در مورد صحبت مداوم 21-day مستند با توجه به کوروناویروس. هر دو آنها صحبت کرد و در مورد اقدامات انجام گرفته برای مبارزه با وضعیت فعلی و چگونه می توان آن را مثبت توسط عموم مردم.

“ما شنیده و خوانده شده در مورد جنگ جهانی اول و دوم اما این است که مانند جنگ جهانی سوم. ما شاهد فجایع مانند طاعون و آنفلوآنزای اسپانیایی (اما) امروز مزیت ما این است که کل جهان متصل است و ما می توانیم از یکدیگر یاد بگیرند اشتباهات.”

“خوشبختانه در بحران امروز ما یک رهبر قوی مانند ساعت مودی. او رویایی است. من همیشه او را دیده هشدار و در همه زمان ها” گفت: این مدال المپیک.

Rathore اضافه شده است که این کشور را از لحاظ اقتصادی اما این نیز می تواند یک آموزش دوره برای بسیاری از مردم است.

“هر کشور را در آمار, اقتصادی, اما اگر ما در امان ماندن ما را بهبود می یابند” Rathore گفت. “افراد جوان ممکن است فکر می کنم آن را سخت به ماندن تحت مستند. (اما) در این 21 روز بسیاری از مردم می توانند یاد بگیرند که بسیاری از چیزهای مختلف است.”

سابق وزیر ورزش همچنین گفت که این روزها می تواند تولید بسیاری از آینده ستاره های ورزشی برای کشور است. “آیا شما با استفاده از هنر تجسم?” Rathore خواسته Raina. “ما این کار را بسیاری در تیراندازی. در سال 2004 ما رفت و از مالزی به سیدنی. (ما تنها) خشک عمل (نگه داشتن تفنگ بدون شلیک و تجسم) و من رفتم در را به نفع خود رقابت. این 21 روز می تواند کمک به تولید بسیاری از ستاره. شاید بسیاری وجود دارد Suresh Rainas در ساخت” المپیک به مدال نقره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>