2022 جهانی دو و میدانی قهرمانی مجموعه برای جولای 15-24

جهان دو و میدانی قهرمانی در اصل برنامه ریزی شده برای سال آینده در یوجین اورگان برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه 15-24 در سال 2022 اجتناب از پتانسیل برخورد با بازی های کشورهای مشترک المنافع در بیرمنگام.

جهانی دو و میدانی در ماه گذشته منتقل رویداد 2022 به جای بخواهند صفحاتی دوباره مرتب توکیو بازی های المپیک که به تعویق افتاد, یک سال با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“جهان دو و میدانی به تصویب شورای تاریخ جدید این هفته پس از بحث های گسترده ای با این ورزش ذینفعان از جمله برگزارکنندگان دو قهرمانی عمده با توجه به محل در مرداد ماه سال 2022 به بیرمنگام 2022 بازی های کشورهای مشترک المنافع و چند منظوره قهرمانی اروپا در مونیخ” جهانی دو و میدانی گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

“برنامه های جدید را جلوگیری از درگیری مستقیم بین هر یک از این رویدادهای مهم و با دقت برنامه نویسی اطمینان را به ورزشکاران می تواند به رقابت در سه سطح جهانی مسابقات است.”

مسابقات قهرمانی جهان در ابتدا برنامه ریزی شده برای اجرا از اوت 6-15 در 2021. این رقابت ها تا به حال به دوباره مرتب پس از برگزارکنندگان بازی های المپیک گفت: توکیو بازی در حال حاضر محل در 23 ژوئیه-اوت 8 سال آینده است.

2022 بازی های کشورهای مشترک المنافع در حال برنامه ریزی برگزار می شود, در شهر بیرمنگام در تاریخ 27 ژوئیه-اوت 7. اروپا دو و میدانی قهرمانی هستند و با توجه به محل در مونیخ از اوت 11-21.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر