2020 توکیو المپیک به تعویق افتاد, یک سال به عنوان, ژاپن, رئیس کمیته بین المللی المپیک موافقت با تاخیر بازی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نخست وزیر ژاپن و رئیس کمیته بین المللی المپیک موافقت برای به تعویق انداختن توکیو 2020 بازی با یک سال و سه شنبه در یک حرکت فوق العاده بی سابقه ای در زمان صلح به عنوان جهان جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

“من پیشنهاد به تعویق انداختن برای حدود یک سال و باخ رئیس جمهور در پاسخ با 100 درصد توافق” شینزو آبه به خبرنگاران گفت: با اشاره به توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک.

این حرکت خواهد بود یک ضربه ویرانگر برای شهر توکیو که تا به حال برنده ستایش گسترده برای سازمان خود با سالن به پایان رسید و جلوتر از زمان و بلیط انبوه oversubscribed. بازی های المپیک است که تجربه تحریم و حملات تروریستی و تظاهرات کرده اند برگزار می شود هر چهار سال پس از سال 1948 خواهد بود که بالاترین-مشخصات رویداد آسیب دیده توسط ویروس است که هزاران نفر کشته و بسته مسابقات ورزشی در سراسر جهان است.

همچنین بخوانید: تاخیر در بازی های المپیک خواهد بود “عهد به شکست ویروس’: ژاپن PM

کمیته بین المللی المپیک آمده است تحت فشار افزایش در روزهای اخیر برای به تعویق انداختن بازی ها, شروع به برنامه ریزی شده در جولای 24, با 1.7 میلیارد نفر در سراسر این سیاره در lockdown برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

آموزش تبدیل شده است غیر ممکن است برای بسیاری از ورزشکاران و آنها را در معرض خطر پیمانکاری و یا گسترش بیماری است. مسابقات و رقابت های مقدماتی شده اند گیریم در حالی که مسافرت های بین المللی است به شدت محدود است.

روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک تا به حال در ابتدا داده می شود به خودی خود یک مهلت چهار هفته به آمده تا با یک پیشنهاد به تعویق انداختن بازی ها, بازی یک کار بسیار دشوار است که لمس در هر جنبه ای از توکیو 2020 برنامه ریزی از سالن به امنیت به فروش بلیط.

همچنین بخوانید: نخست وزیر ژاپن شینزو آبه به پیشنهاد 1-سال تعویق افتادن برای بازی های المپیک

اما بعد از کانادا و استرالیا انصراف خود را از تیم های بزرگ و قدرتمند ما در کمیته المپیک و جهانی دو و میدانی نیز پیوست کر خواستار به تعویق افتادن نوشتن روی دیوار بود برای جولای شروع می شود.

توکیو بود و هزینه های برخی از $12.6 میلیارد دلار برای میزبانی این بازی ها با توجه به آخرین بودجه و کارشناسان بر این باورند تعویق می تواند هزینه آن را برخی از 6 میلیارد دلار در کوتاه مدت قبل از recouping آن زمانی که آنها در نهایت پیش بروید.

آن نیز خواهد شد تلخ به حامیان و رسانههای عمده که تکیه بر سالانه چهار پر زرق و برق برای بحرانی درآمد حاصل از تبلیغات.

جزئیات: BCCI جمهور Sourav Ganguly فراهم می کند به روز رسانی در لیگ آینده

این اولین بار نیست توکیو دیده می شود برنامه ریزی تغییرات به بازی ها — آن را با توجه به اولین کشور آسیایی برای میزبانی بازی های المپیک در سال 1940 قبل از کشیدن به دلیل فشار های بین المللی بیش از آن در جنگ با چین است.

– ‘لجبازی و تکبر’ –

کمیته بین المللی المپیک تحت آتش می را آن تصمیم پس از دیگر رویدادهای مهم مانند مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا در حال حاضر اعلام تعویق.

انگلیسی, دوچرخه سوار, Callum اسکینر تا به حال به شدت مورد انتقاد رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ او را متهم به قرار دادن منافع خود را اول است.

“باخ لجبازی و تکبر است و چشمگیری شکست خورده در این مثال و او را تضعیف کرده است جنبش المپیک,” اسکینر در توییتر نوشت.

“این اولین بار نیست او قرار داده و انگیزه خود را بالاتر از ورزشکاران و جنبش است.”

اما توکیو 2020 برگزارکنندگان نقطه به نقطه بی نظیر پیچیدگی — نه به ذکر است هزینه — از تغییر بازی. آن است که حتی روشن مکانهای در دسترس خواهد بود و ده ها هزار نفر از اتاق های هتل ها را باید لغو شود و rebooked.

“این است که ذهن bogglingly پیچیده برای ایجاد یک تغییر ناگهانی پس از هفت سال از آماده سازی برای بزرگترین رویداد ورزشی در جهان,” Michael Payne IOC سابق رئیس بازاریابی و گفته.

فشردن در 16 روز بازی به آنچه که در حال حاضر بسیار شلوغ 2021 تقویم یکی دیگر از عمده سردرد با مسلما این دو ورزش شنا و دو و میدانی با توجه به نگه داشتن خود را در مسابقات قهرمانی جهان که تابستان.

اما جهانی دو و میدانی گفت: در حال حاضر آن را آماده برای تغییر آن قهرمانی جهان, برنامه ریزی شده برای ماه اوت 6 تا 15 سال آینده در اورگان به جای حرکت در بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>