2020 ماراتن لندن به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در این سال ماراتن لندن که قرار بود به جای 24 آوریل به تعویق افتاده است به اکتبر 4 با توجه به شیوع جهانی از coronavirus.

این سازمان گفته اند که هر دونده با یک محل خواهد بود قادر به استفاده از محل خود را در rescheduled رویداد بدون هیچ گونه پرداخت بیشتر. اگر آنها را انتخاب کنید و به بخشی و یا قادر به انجام این کار, آنها را دریافت بازپرداخت خود را هزینه ورود.

دوندگان نیز ممکن است انتخاب کنید برای تاخیر در ورود آنها به 2021 نژاد که برای برنامه ریزی مارس 25 سال آینده در پرداخت هزینه ورود برای 2021 زیر استاندارد تعویق روند.

رویداد مدیر هیو Brasher گفت: “جهان در یک وضعیت بی سابقه ای دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19 و بهداشت عمومی است که هر کس اولویت است.”

“ما می دانیم که چقدر ناامید کننده این خبر خواهد بود برای بسیاری از — دونده که آموزش دیده اند برای بسیاری از ماه هزاران نفر از سازمان های خیریه که برای آنها جمع آوری کمک مالی و میلیون ها نفر که به تماشای این مسابقه هر سال,” او اضافه شده است.

قبلا نخبگان فوتبال در بریتانیا شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3.

در بیانیه منتشر شده در جمعه, لیگ برتر گفت: “پس از یک جلسه از سهامداران امروز آن را به اتفاق آرا تصمیم به تعلیق لیگ برتر انگلیس با هدف بازگشت در مارس 4, موضوع مشاوره پزشکی و شرایط در آن زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>