2018 Asiad: چرا هند نو جوان ستاره تیراندازی بعید به سرزنش سیستم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, ورزشی پر است از قهرمانان triumphing با وجود این سیستم و نه به دلیل آن است. این افراد که سرپیچی از شانس فوق العاده ای و اجازه ندهید که بی تفاوتی و خویش و قوم پرستی از مدیران و عدم وجود حتی پایه ورزشی و زیرساخت های آنها را مانع. به همین دلیل است که موفقیت هند اسلحه جوان — ما تیراندازی قهرمانی در بازی های آسیایی 2018 — طراوت است. در 10 متر بادی تپانچه Saurabh Chaudhary, 15, از یک کشاورز و خانواده در اوتار پرادش را Kalina روستای جوانترین هندی همیشه به نفع یک در بازی های آسیایی طلا. چودری نیز حاکم junior جهان و دارنده رکورد در خود نظم و انضباط. Shardul Vihan همان سن به عنوان چودری را شکست داد و بالاتر رتبه بندی بازیکنان در دو تله در راه خود را به یک مدال نقره.

بازی های آسیایی اولین پلت فرم که در آن عملکرد هند جوان بورس است برداشت توجه است. مانو Bhaker, 16 برنده مدال طلا در ساحل طلا بازی های کشورهای مشترک المنافع تا سال 2018 در 10 متر تپانچه بادی. Anish Bhanwala همچنین 16 موفق به کسب یک نقره. در تیراندازی جام جهانی در مکزیک در اوایل سال جاری پنج نفر از هشت هندی medallists بودند کمتر از 25; چهار نفر از آنها خود را در جام جهانی اولین.

صعود از محصول جدید از بورس تعجب آور نیست. برخی از اعتباری برای این کار باید به هند قوی junior تیراندازی برنامه که قرار بود در حرکت پس از المپیک لندن در سال 2012. با تاکید بر تخصص شش فرد رئیس مربیان قرار گرفتند در ارشد و میانی در سطح تفنگ تفنگ و تپانچه دسته بندی برای اولین بار. تیراندازی معرفی شد به عنوان یک ورزش در مدارس وابسته به هیئت مرکزی آموزش متوسطه. همچنین National Rifle Association of India متقاعد دولت برای اصلاح قانون صدور مجوز اسلحه, قوانین تسهیل بورس به عنوان جوان به عنوان 12 برای دریافت مجوز سلاح گرم به عنوان مخالف به 21 سال در گذشته است. این معافیت کمک به بسیاری از نوجوانان در این کشور تمرین مهارت خود را.

کمک به آنها را انتقال به مرحله بزرگ در رویدادهایی مانند بازی های آسیایی در حال سابق قهرمانان مانند Jaspal رعنا که مربی مانو Bhaker و Joydeep Karmakar است که هدایت Mehuli Ghosh 17-year-old 10 متر تفنگ هوا نابغه. ایجاد زیرساخت های ورزشی طول می کشد زمان و قهرمانان هستند و به ندرت یک شبه ساخته شده. هنوز به دنبال در عملکرد خود تا کنون می توان انتظار ما teenage بورس به مدال در مناظر خود را در توکیو 2020 المپیک.

[email protected]

@Aasheesh74

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>