2012 دهلی gangrape مورد: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد 4 محکومین

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 19, 2020 7:10:08 pm

دسامبر 2012 gangrape و قتل مجرم (در تصویر) به دار آویخته خواهد شد در Tihar زندان در 5:30 صبح روز جمعه مارس 20, 2020. از چپ به راست: Akshay Kumar Singh, Vinay Sharma, Pawan Gupta, موکش سینگ.

Tihar زندان پنج شنبه آماده زمین به قطع چهار مرد به اعدام محکوم شده در سال 2012 در دهلی نو gangrape-پرونده قتل پس از چند ساختگی اجرا می شود و مقامات مسواک زدن در جزئیات مشخص شده در زندان می باشد. موکش سینگ (32), Pawan گوپتا (25), Vinay شارما (26) و آکشی کومار سینگ (31) برنامه ریزی شده به دار آویخته شد در روز جمعه در 5.30 بعد از ظهر برای gangrape و قتل یک زن 23 ساله فیزیوتراپی کارآموز در شب دسامبر 16, 2012.

این اولین بار است که چهار مرد به دار آویخته خواهد شد با هم در Tihar زندان و جنوب آسیا بزرگترین زندان پیچیده است که از خانه های بیش از 16,000 زندانیان.

مرگ حکم شده اند باقی ماند سه بار در گذشته در انتظار راه حل های حقوقی از چهار محکوم به اعدام کرد ، در مارس 2, دادگاه به تعویق افتاده بود اعدام چهار مجرم تا بیشتر منظور مشاهده است که “محکوم نباید دیدار با خالق خود با یک شکایت در آغوش او که دادگاه های این کشور را نمی عمل نسبتا در اعطای او را یک فرصت برای اگزوز حقوقی خود را درمان…”

در اینجا مختصری از مشخصات تمام مردان درگیر در 2012 دسامبر gangrape و قتل

1. آکشی کومار سینگ (31)

آکشی کومار سینگ.

بومی اورنگبد بیهار را Naxal-آمار منطقه سینگ بود یاور در اتوبوس که در حال حاضر مرحوم رام سینگ سوار در زمان ارتکاب جرم. (رام سینگ گفته خود را به دار آویخته در Tihar زندان در مارس 2013). او تا به حال از مدرسه کاهش یافته است پس از کلاس نهم. او دستگیر شد از بومی روستا در 21 دسامبر 2012. سینگ متاهل و دارای یک دختر هشت ساله و پسر.

اگر شما به خاطر آن است که سینگ که تا به حال در بررسی خود درخواست ثبت در دیوان عالی کشور به دنبال رحمت بر این اساس است که عمر در این شهر پایتخت است که در حال حاضر کوتاه تر از حد متوسط با توجه به شایع آلودگی است. این درخواست رد شد توسط دادگاه بالا.

2. موکش سینگ (32)

December 16 gangrape, December 16 gangrape convicts hanging, December 16 gangrape convicts, Supreme Court, Mukesh Singh, Mukesh Singh curative petition, India news, Indian Express Mukesh کومار سینگ. (منبع: بی بی سی)

Mukesh است برادر کوچکتر از رام سینگ راننده اتوبوس. Mukesh خود را گاه به گاه راننده و در زندگی راوی Dass زاغه منطقه است. او پس از دستگیری در دسامبر 18, 2012 از راجستان Mukesh التماس بی گناهی خود را در بیانیه و ادعا کرد که او رانندگی اتوبوس در زمان ارتکاب جرم.

زمانی که بی بی سی زد یک فیلم مستند در سال 2015 به نام ‘هند’, Mukesh مصر بود و گفت: “یک دختر مناسب و معقول نمی پرسه زدن در اطراف ساعت 9”.

3. رام سینگ

در مارس 2013, رام سینگ که برادر بزرگتر موکش سینگ گفته خودکشی در Tihar زندان روز پس از شروع به محاکمه در مورد. بعد وکیل و خانواده اش ادعا کرد که او به قتل رسید. او راننده اتوبوس که در آن جرم و جنایت صورت گرفت. سینگ بود 23 سال در زمان ارتکاب جرم.

4. Pawan گوپتا (25)

Pawan Gupta یکی از اعدام محکومین در سال 2012 در دهلی نو gangrape مورد. (فایل)

19-fruitseller Pawan و پدرش هر دو را رد دخالت خود را در جرم و جنایت. پدر او ادعا می کند که او بی گناه است. Pawan بود که ادعا کرد در دادگاه که او در اتوبوس در زمان ارتکاب جرم.

5. Vinay شارما (26)

delhi gangrape convict, delhi december 16 gangrape convict, 2012 delhi gangrape, delhi rape convict plea, Vinay Sharma plea, Vinay sharma schizophrenia, indian express Vinay Sharma

بدنسازی, مربی Sharma است که متهم به سرقت قربانی و دوستان او. در دسامبر 18, 2012 دستگیر شد از ایجاد کرد Karoli در راجستان. در ابتدا Vinay بود که ادعا کرد نبود او در اتوبوس در زمان ارتکاب جرم اما بعد اعتراف کرد که او تا به حال مرتکب جرم و جنایت است.

6. نوجوان

این نوجوان 17 در زمان ارتکاب جرم تا او را به عنوان جزئی. هنگامی که او در بر داشت به جرم تجاوز و قتل در اوت 31, او فرستاده شد به یک اصلاحات تسهیلات برای سه سال. پس از آزادی وی از بازسازی خانه در سال 2015 وجود دارد اعتراضات گسترده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>