از سال 2012 در دهلی نو, تجاوز گروهی قربانی در چهار شنبه استقبال دادگاه عالی دهلی نو شد هفت روز مهلت چهار محکومین به اگزوز خود را به گزینه های قانونی در این مورد اما گفت که آنها باید به عدالت به ارمغان آورد به زودی.

“من خوش آمدید دهلی بالا دادگاه حکم. آن را می دهد تمام چهار مجرم یک هفته به توسل به همه راه حل های قانونی در دسترس به آنها. پس از این محکومین باید به دار آویخته شد به زودی,” او گفت: با توجه به اخبار آژانس آنی.

از 23 سال است که در حال حاضر در دادگاه برای جلسات بیان کرده بود او شوک به ماندن از اعدام چهار مجرم پیش از آن در ماه ژانویه است.

“وکیل از محکومین AP سینگ من به چالش کشیده و گفت که این حکم هرگز اجرا شود. من ادامه خواهد داد من مبارزه. دولت را مجبور به اجرای محکومین” او تا به حال گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران در میان اشک.

دادگاه عالی روز چهارشنبه خواسته محکومین به اگزوز تمام راه حل های قانونی موجود در عرض یک هفته گفت: پس از آن مقامات می تواند.

عدالت سورش کومار را رد کرد و این مرکز درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه که قرار اعدام آنها در تاریخ 1 فوریه و درخواست برای قطع دو نفر از آنها – موکش سینگ و Vinay Sharma – از آنجا که آنها تا به حال خسته قانونی خود گزینه های.

چهار مجرم—موکش سینگ (32), Pawan Kumar Gupta (25), Akshay Thakur (31) و Vinay شارما (26)—در حال اعدام برای تجاوز و حمله از 23 سال پیراپزشک دانشجو در داخل یک اتوبوس در حال حرکت در دسامبر 16. زن جوان درگذشت, در بیمارستانی در سنگاپور در دسامبر 29, 2012.

عدالت Kait برگزار شده بود جلسه ویژه ای روز یکشنبه در مرکز درخواست و محفوظ قضاوت در مرکز و Tihar زندان را بدنبال به چالش کشیدن اقامت در اعدام چهار مجرم در این مورد.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im