2004 امریتسار خانواده مورد خودکشی: قربانی, خواهر, در حال حاضر محکوم به فروش می رسد خانه ای که در آن خودکشی صورت گرفت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaldeep سینگ Brar | امریتسار | Published: February 19, 2020 10:21:08 am

خانه که در آن حادثه صورت گرفت. (اکسپرس عکس)

سه طبقه امریتسار خانه که شاهد خودکشی توسط پنج عضو یک خانواده در سال 2004 فروخته شد در طول دنباله این مورد توسط متهم که در حال حاضر محکوم کرد. حتی دادگاه شگفت زده شد که با عجله اموال فروخته شد.

فعال حقوق بشر Sarabjit سینگ Verka گفت: “Parminder Kaur (خودکشی قربانی Hardeep سینگ خواهر) موفق به فروش خانه با توجه به سهل انگاری پلیس. خانه بود و در مورد اموال. پلیس به کلید خانه به Parminder Kaur و او به فروش می رسد آن را به همراه سایر ذینفعان. آن را به طنز است که یک محکوم موفق به فروش صحنه جرم. Parminder Kaur نام نوشته شده بر روی دیوار خانه که او به فروش می رسد.”

در سال 2004 در مداخله شب از اکتبر 30 و 31, Hardeep سینگ همراه با همسر و دو جزئی نر کودکان اقدام به خودکشی کرده بود در چوک مونی منطقه امریتسار. شش نفر از جمله یک سابق حفاری Kultar سینگ محکوم شدند امریتسار دادگاه در روز دوشنبه ،

Hardeep تا به حال نام پنج نفر از جمله خواهر خود Parminder Kaur, در خودکشی داشته باشید. این خانه در اصل متعلق به Hardeep سینگ پدر جدا سینگ و دو برادر خود را. Hardeep سینگ پدر زندگی می کردند در طبقه دوم همراه با همسر خود و پسر دختر و دو نوه.

اول و سوم طبقه بودند با دو نفر دیگر از برادران جدا سینگ. در خودکشی توجه داشته باشید Hardeep تا به حال اعتراف به قتل پدرش و بعد از آن تهدید بستگان خود از جمله Sunder سینگ برادر mohinder می سینگ.

خودکشی توجه داشته باشید همچنین انجام جزئیات در مورد جواهرات و اشیای قیمتی و پول نقد و بانک حساب سمت چپ توسط Hardeep. بسیاری از موارد از طلا و جواهرات و نیز بهبود از قفل جدا از پول نقد. “پول ما باید به اهدا یک gurdwara” می خواند خودکشی توجه داشته باشید.

اما Parminder Kaur خانه فروخته شده در سال 2007. “خانه فروخته شد و در قیمت پایین تر از بازار به دلیل هیچ کس آماده بود آن را خرید. وجود شایعات که کودکان مرده گریه در خانه و آن به این دلیل بود که آن را به فروش در قیمت پایین” گفت: Sumeet سینگ.

بعد Parminder Kaur منتقل دادگاه به ادعای منقول و غیر منقول از Hardeep به عنوان وارث قانونی. اما دادگاه تحمیل شده بر او را جریمه تومان 2 لاخ در پاسخ به درخواست او را.

یک سال 2016 منظور از پنجاب و هاریانا بالا دادگاه گفت: “وجدان این دادگاه شوکه شده است برای دیدن که یک متهم که ادعا شده است به یاری خودکشی از خود مادر و برادر و همسر و دو فرزند منتقل فوری نرم افزار claming منقول/غیر منقول از مرحوم. او حتی منتظر نتیجه دادگاه. چنین عجله و سر و صدا برای اموال و پول توسط یک متهم است و نه تنها عجیب و غریب اما بی سابقه. من در نتیجه تشخیص آن جا برای رد این دادخواست با Rs 2 لاخ به عنوان هزینه. همان خواهد بود قابل بازیابی از درخواست.”

Sumeet سینگ افزود: “Hardeep تا به حال با نزدیک شدن خواهر خود را پس از همه از جمله پلیس شروع به تهدید او. او فکر کرد که خواهر خود را خواهد او را درک. اما او همچنین شروع به تهدید Hardeep. تهدید توسط خواهر او را مجبور به مرحله شدید.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>