توسط: اکسپرس سرویس خبری | امریتسار | منتشر شده در تاریخ: فوریه 18 سال 2020 5:14:20 am

Amritsar family suicide case, DIG, DSP held guilty, Amritsar news, punjab news, indian express news قبل از مرحله شدید به مصرف کل خانواده نوشته بود خودکشی توجه داشته باشید بر روی دیوار از یک اتاق از خانه خود را. (بازنمودی تصویر)

یک امریتسار دادگاه در روز دوشنبه محکوم بازنشسته پلیس پنجاب حفاری Kultar سینگ DSP Hardev سینگ و چهار نفر دیگر در یک سال 2004 خانواده مورد خودکشی. همه متهم فرستاده شد به امریتسار زندان است. این جمله را تلفظ خواهد شد در فوریه 19.

در سال 2004 در مداخله شب از اکتبر 30 و 31, Hardeep سینگ همراه با همسر و دو جزئی نر کودکان اقدام به خودکشی کرده بود در چوک مونی منطقه امریتسار و صبح روز بعد Sumit چاولا نسبی از مرحوم تا به حال بیش از تلفن مطلع Hardev سینگ سپس شو از ایستگاه پلیس C بخش امریتسار و اولین IO مورد که در حال حاضر محکوم کرد. او محکوم معتدل با یادداشت خودکشی به ذخیره و سپس امریتسار SSP Kultar سینگ که نام داشت در یادداشت خودکشی به جا مانده از متوفی.

قبل از مرحله شدید به مصرف کل خانواده نوشته بود خودکشی توجه داشته باشید بر روی دیوار از یک اتاق از خانه خود را. پس از این حادثه در سال 2004 پلیس تا به حال مجبور به باز کردن درب خانه با حضور تعداد زیادی از افراد. Th بدن Hardeep سینگ داشت دروغ گفتن در بالکن و بدن همسرش رومی بود حلق آویز از فن. بدن مادر خود را Jaswant Kaur و هر دو پسران — Sanmeet و Ismeet — پیدا شد ، وجود دارد تعدادی از نوشته های روی دیوار اتاق. پلیس, پارتی, بلافاصله تحت فشار قرار دادند خصوصی افراد خارج از این حادثه نقطه گفته درهای باقی مانده و داخل اتاق را برای برخی از زمان و بعد از آن به نام افسران ارشد به نقطه. پس از افسران ارشد وارد دوباره درب باز شد و نوشته توصیف دلایل خودکشی اشاره شد را در مقالات.

در خودکشی توجه داشته باشید Hardeep تا به حال ادعا کرد که او به قتل پدر خود جدا Singh اضافه کرد که در حالی که خلع بدن او دیده می شد توسط خود نسبت Sabreen که آگاهانه این را به پدر او در قانون mohinder می سینگ. او ادعا کرد که mohinder می شروع به اخاذی و بعد به پلیس اطلاع که او نیز شروع به تهدید خانواده است. وجود دارد همچنین اتهام تهدید علیه, خواهر و برادر در قانون از مرحوم.

در اکتبر 31, 2004 mohinder می سینگ Sabreen, Parminder Kaur (خواهر متوفی) و برادر در قانون Palwinderpal سینگ بودند رزرو شده است.

آنها دستگیر شده بودند در تاریخ 1 نوامبر آن سال. جالب است که با وجود این خودکشی توجه داشته باشید نامگذاری سپس امریتسار SSP Kultar سینگ او به نام در شاه.

در سال 2009, Punjab حقوق بشر سازمان (PHRO) فعال Sarabjit سینگ Verka گرفت تا این موضوع قبل از یک دادگاه محلی و به دنبال عدالت برای قربانیان در حالی که وی از سوی مامورین که پلیس محلی نبود کاوش در این مورد درست است.

از اتهامات عنوان شده قاب در بخش 306 (abetment به خودکشی), 388 (اخاذی) و 506 (جنایی ارعاب) IPC در برابر Kultar سینگ و چهار بستگان متوفی — Sabreen, mohinder می, Parminder Kaur و Palwinderpal سینگ. Hardev سینگ متهم شد در بخش 465 (جعل) 471(با استفاده از به عنوان واقعی به عنوان سند جعلی, 120(B) (توطئه) , 210 (متقلبانه اخذ فرمان به صورت مجموع نمی شود) و 217 (بنده که سرپیچی جهت قانون). هر شش متهم محکوم شدند تحت اتهامات قاب در برابر آنها.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im