2004 امریتسار خانواده مورد خودکشی: Ex-حفاری 4 نفر دیگر 8 سال در زندان DSP 4

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | امریتسار | منتشر شده: فوریه 20, 2020 5:32:23 am

2004 Amritsar family suicide case: Ex-DIG, 4 others get 8 yrs in jail, DSP gets 4 خودکشی توجه بوده است و با شتاب در دیوارهای خانه. زمانی که Kultar سینگ نام به نظر می رسد در سه یادداشت خودکشی است که ارسال شده به آدرس های مختلف توسط Hardeep سینگ Hardev سینگ با دستکاری آن یادداشت خودکشی و سعی در حذف نام Kultar سینگ.

سابق پنجاب پلیس حفاری و چهار نفر دیگر محکوم به هشت سال دقیق حبس توسط یک امریتسار دادگاه در سال 2004 مورد خودکشی توسط پنج نفر از اعضای یک خانواده است. یکی دیگر از متهمان DSP Hardev سینگ بود و محکوم به چهار سال پشت میله های زندان.

در سال 2004 در مداخله شب از اکتبر 30 و 31, Hardeep سینگ همراه با همسر و دو جزئی نر کودکان اقدام به خودکشی کرده بود در چوک مونی منطقه امریتسار.

شش نفر از جمله یک سابق حفاری Kultar سینگ محکوم شدند امریتسار دادگاه در روز دوشنبه ،

Kultar سینگ بود SSP امریتسار شهر در زمان حادثه و Hardeep سینگ را متهم کرده بود که او و چهار نفر از بستگان خود را از تهدید او.

در خودکشی توجه داشته باشید Hardeep تا به حال اعتراف به قتل پدرش و گفت که او در حال تهدید خود, بستگان و Kultar سینگ.

Kultar سینگ محکوم شد در بخش 306, 388, 506, 465 و 120 ((ب)) IPC. بخش 306 (abetment به خودکشی) حمل حداکثر مجازات حبس از هشت سال.

جدا از تعلق هشت سال را در زندان و جریمه 23,000 تومان نیز تحمیل شده بر او را.

Hardeep سینگ, خواهر, Parminder Kaur و همسرش, Palwinderpal سینگ عمو mohinder می سینگ و دختر در قانون Sabreen Kaur شد همه به جرم در زیر قسمت 306, 388, 506 IPC با حداکثر مجازات حبس از هشت سال در بخش 306. آنها همچنین پرداخت جریمه تومان 17,000.

DSP Hardev سینگ محکوم شد در بخش 465, 471, 120(b), 119, 201 و 217 از IPC. او را به جرم از بین بردن شواهد و مدارک و با استفاده از موقعیت خود را به صرفه جویی در Kultar سینگ. Hardev سینگ بود تحقیقی افسر در مورد. او محکوم به چهار سال از دقیق حبس اساس بخش 119 IPC و جریمه 23,000 تومان.

Hardev سینگ متهم شده بود از شستن نام Kultar سینگ از دیوارهای Hardeep سینگ خانه که در آن خودکشی صورت گرفت.

خودکشی توجه بوده است و با شتاب در دیوارهای خانه. زمانی که Kultar سینگ نام به نظر می رسد در سه یادداشت خودکشی است که ارسال شده به آدرس های مختلف توسط Hardeep سینگ Hardev سینگ با دستکاری آن یادداشت خودکشی و سعی در حذف نام Kultar سینگ.

Kultar سینگ در عین حال افزایش در صفوف و بازنشسته به عنوان حفاری با وجود این مورد در برابر او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>