20 مهمان اجباری شستن دست: چگونه این تریپورا زن و شوهر ازدواج کردم در زمان Covid-19

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Debraj Deb | به روز شده: مارس 27 سال 2020 9:47:10 pm

Tripura marriage, Tripura lockdown, Tripura lockdown marriage, Tripura couple Udaipur marriage, Tripura coronavirus cases, India news, Indian Express آفتابی کومار Sutradhar کراوات عروسی کراوات با همسر خود را از یک محل اقامت خود را در اودیپور

به عنوان سرخپوستان یاد بگیرند که برای ایجاد تغییرات در زندگی خود را در میان coronavirus مستند یک زن و شوهر از تریپورا تا به حال به اعمال قوانین جدید برای یک مناسبت بسیار ویژه – عروسی خود را.

روز یکشنبه آفتابی Sutradhar و Subhra Shil Udaipur منطقه شد اولین بار در تریپورا به ازدواج در میان Covid-19 مستند.

آفتابی از Purba Gakulpur روستا در نزدیکی Udaipur در Gomati منطقه ملاقات Subhra بیش از رسانه های اجتماعی در چند سال پیش. این دو در حال حاضر زندگی در دهلی نو که در آن Subhra به عنوان مربی شنا در یک مدرسه. ازدواج خود را طولانی برنامه ریزی شده بود اما این مستند قرار دادن همه چیز را در خود نگه دارد.

پس از خانواده شنیده ام کسی ذکر یک شرط برای اجازه مخصوص از دولت برای ازدواج در طول مستند, رو به آفتاب, پدر Bijoy Sutradhar به دنبال مجوز با یک نرم افزار. آن را در زمان دو روز به رسمی تشریفات انجام می شود. زن و شوهر ازدواج کرده بود با ماسک بر روی صورت خود, با همه از جمله کشیش حفظ فاصله اجتماعی و تنها 20 مدعوین به شاهد عروسی.

“من به عنوان یک استاد راهنما در بخش صادرات در دهلی نو. همسر من کار می کند در دهلی نو بیش از حد. ما باید به سر کار به عنوان به زودی به عنوان وضعیت عادی می شود. وجود دارد فقط هیچ وقت برای ازدواج مگر ما رفت و برای این اجازه مخصوص. ما قطع تمام آیین و شکوه و” سانی گفت indianexpress.com.

او همچنین درخواست کرد به هر کس اجتماعی را حفظ فاصله و پیروی از مقررات دولت در حفاظت از خود را از coronavirus. “ازدواج یک رویداد خاص در زندگی همه است. اگر ما می تواند به کاهش در همه چیز برای خوب اجتماعی است, من مطمئن هستم که هر کس دیگری می توانید همین کار را در بازار و در خانه” او گفت:.

Udaipur زیر بخشی دادرس Aniruddha Roy گفت: آنها فرستاده بود tehsildar در سطح کارکنان به مطمئن شوید که تمام قوانین و مقررات بود و به درستی به دنبال در عروسی.

“ما به آنها هفت محدودیت. این شامل یک کلاه از بیش از 20 در مدعوین از جمله بستگان هر دو عروس و داماد, یک خودرو در بهترین حالت با یک راننده و یک مسافر بدون پذیرایی مراسم و یا موسیقی جز مرسوم ضربان طبل اجباری دست شستن مقررات اجتماعی, فاصله, استفاده از ماسک و غیره. آنها به دنبال تمام قوانین به درستی” این مقام گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>