20 روز و 20 مرحله است: نگاه دولت در برابر اقدامات Covid-19 در میان lockdo…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز دوشنبه هند وارد 20 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در 25 مارس. 21-day مستند در محل قرار داده شد برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus در کشور است.

3-هفته مستند معرفی شد به شکستن زنجیره ای از Covid-19 عفونت در سراسر کشور و صاف منحنی’. این مستند به پایان خواهد آمد و در مارس 14, اگر تمدید نمی شود بیشتر است.

در سه هفته گذشته دولت گرفته شده کشت از اقدامات برای اطمینان حاصل شود که مستند باقی مانده است و پس از تمام شهروندان است. بسیاری از مراحل را به خود گرفته اند و مطمئن شوید که مردم از اقشار مختلف جامعه احساس نمی کند و خرج کردن از مستند.

در روز 20 از مستند, در اینجا در نظر گرفتن یک نگاه در 20 اقدامات انجام شده توسط دولت در میان coronavirus بحران:

1. دولت به تازگی معرفی Aarogya Setu نرم افزار تلفن همراه برای آموزش شهروندان در مورد رمان coronavirus و کمک به آنها در تصمیم گیری آگاهانه در میان بحران است.

2. روز یکشنبه یک سخنگوی وزارت نفت گفت که خانواده های فقیر با استفاده از 5 کیلوگرم گاز سیلندر خواهد شد تحت عنوان به هشت رایگان پر کردن مجدد در مدت سه ماه به عنوان امداد از اختلالات با توجه به Covid-19 شیوع. تعدادی از پر کردن مجدد را محدود به سه نفر به ذینفع با استفاده از 14.2 کیلوگرم سیلندر.

3. دولت گفت که قصد دارد برای راه اندازی یک زنجیره ای از 20 lakh مغازه های خرده فروشی به نام ” Suraksha فروشگاه در سراسر هند که به ارائه ملزومات روزانه به شهروندان در حالی که حفظ سختگیرانه ایمنی هنجارهای خبرگزاری PTI گزارش شده است.

4. اتحادیه توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal در روز یکشنبه راه اندازی یک وب پورتال به نظارت و ضبط این طرح توسط وزارت مبارزه با Covid-19 با دانش و تکنولوژی و نوآوری (YUKTI).

5. تحت آن Ujjawala طرح دولت در ارائه رایگان LPG پر کردن مجدد برای سه ماه آینده به بیش از 8.3 کرور زنان فقیر.

6. در اوایل این هفته وزارت دارایی اعلام کرد که آن را به یک آزادی فوری 18,000 تومان کرور روپیه در بازپرداخت مالیاتی برای افراد و کسب و کار.

7. دولت تصمیم به دو برابر وثیقه وام مقدار برای زنان در گروه خود به کمک به تومان 20 lakh.

8. تحت PM-KISAN طرح وزارت مالیه گفت که بیش از 6 کرور کشاورزان بهره مند شده اند در میان این مستند. Rs 13,855 کرور رفته اند نسبت به پرداخت اولین قسط PM-KISAN.

9. حقوق و دستمزد تحت MGNREGA به پیاده به 202 تومان از Rs 182. این حرکت را در 2,000 تومان علاوه بر کارگران است.

10. ماه گذشته وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد یک بسته امداد تومان ارزش 1.70 لاخ کرور در پی Covid-19 شیوع.

11. تحت یک ویژه ارائه دولت اعلام کرده بود که افراد در حال حاضر می تواند برداشت سه ماه حقوق و دستمزد از کارکنان صندوق اندیش (EPF) حساب میان coronavirus بحران است. این EPF برداشت شده اند معاف از خدمات شارژ.

12. تحت ملی کمک های اجتماعی برنامه 1,400 تومان کرور روپیه بوده است پرداخت به حدود 2.82 کرور سن افراد بیوه زنان و افراد معلول.

13.آخرین تاریخ برای پر کردن اظهارنامه مالیات بر درآمد برای سال مالی 2018-19 تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. نرخ بهره در تاخیر مالیات بر درآمد پرداخت شده است کاهش به 9 درصد از 12 درصد.

14. بیش از 2 کرور کارگران ساختمانی دریافت حمایت مالی به ارزش تومان 3,066 کرور در زیر ساختمان و ساخت و ساز کارگران صندوق.

15. آخرین مهلت برای پر کردن GST بازده مارس, آوریل, مه, تمدید شده است تا 30 ژوئن 2020. وجود خواهد داشت هیچ علاقه و یا مجازات در اواخر هزینه برای تاخیر بازده شرکتهای با گردش مالی بالا به تومان 5 کرور.

16. نزدیک به 20 کرور زنان Jan Dhan دارندگان حساب دریافت 500 تومان در هر یک از حساب خود است. مجموع پرداختي در سر بود 9,930 کرور روپیه وزارت مالیه گفت.

17. آخرین مهلت برای ارتباط Aadhaar با پان کارت نیز تمدید شده است از 31 مارس تا 30 ژوئن 2020.

18. دولت نیز منتشر شد حدود 30000 تومان کرور روپیه در کمک به بخشهای مختلف جامعه است.

19. دولت گفت آن را انتشار 12 میلیون تن از دانه های مواد غذایی در طول ماه آوریل تا ژوئن چهارم تحت Pradhan Mantri Garib Kalyan ان Yojana میان Covid-19 بحران است.

20. دولت نیز ارائه بیمه های درمانی و پوشش از 50 تومان lakh هر فرد به بهداشت مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

روز دوشنبه تعداد کل coronavirus شمارش در کشور عبور 9000-mark با 9,152 موارد است. بر اساس گزارش وزارت بهداشت هند در حال حاضر 7,987 فعال Covid-19 موارد در حالی که به عنوان بسیاری از 856 بیماران بهبود یافته اند و یا مرخص شد. Coronavirus مرگ و میر در کشور است و در 308.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>