‘2 که با حضور Tablighi Jamaat در دهلی درگذشت Covid-19 امروز: Kejriwal

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, در روز پنج شنبه گفت: دو نفر که تا به حال با حضور Nizamuddin مرکز مرده بود از coronavirus در روز پنج شنبه و افزود که همه 2346 شرکت کنندگان از دهلی نو شد حال آزمایش این ویروس مرگبار است. Kejriwal, اما اضافه کرد که هیچ شواهدی از جامعه انتقال در دهلی نو تا کنون طبق اطلاعات موجود که ایجاد سفر و تاریخچه تماس برای موارد موجود.

“دو سوال که نگرانی من بیشتر است, تاج, پخش كردن, میان مردم عادی در جامعه و ثانیا چگونه بسیاری از فوت کرده اند با توجه به ویروس” او گفت:.

او بیشتر مورد تجزیه و تحلیل آمار و ارقام می گویند که پیشنهاد داده است که این ویروس گسترش در میان مردم در پایتخت است.

“به من گفته اند شما, 51 مردم به ارمغان آورد coronavirus از خارج از کشور و آلوده به اعضای خانواده خود را. آنها را آلوده 29 نفر تا کنون اما هر کس در خانواده خود را آلوده است. این رقم از 29 ثابت باقی مانده است برای چند روز در حال حاضر این معنی coronavirus است در دهلی نو” Kejriwal گفت.

“وجود دارد یک افزایش اندک در تاج موارد وجود دارد 219 موارد از جمله 51, آگهی 108 از مرکز, 29 بستگان نزدیک و خارجی بازگشت افراد و 4 نفر هستند و متاسفانه مرده” دهلی نو گفت سانتی متر.

او افزود که برخی از افراد آلوده از Nizamuddin مرکز از Tablighi Jamaat بودند ظاهر می شود در یک بیماری جدی و اضافه کرد که دو نفر از آنها کشته شده بود در روز پنج شنبه.

“از 2346 مردم به ارمغان آورد خارج از مرکز در Nizamuddin, 1810 شده اند قرنطینه و 536 شده اند بستری در بیمارستان در شهرستان,” او گفت:.

او افزود که همه 2346 شرکت کنندگان بودند در حال آزمایش برای کوروناویروس.

دهلی خدمات بهداشتی و درمانی بخش مدیر کل Dr Nutan Mundeja بود دیروز گفت که این افراد بدون علامت خواهد بود آزمایش Covid-19 تنها در صورتی لازم است.

“با توجه به این ممکن است که هیچ. از Covid-19 نفر در شهرستان ممکن است افزایش در روزهای آینده,” Kejriwal گفت.

پلیس دهلی در روز سه شنبه ثبت یک مورد در برابر جماعت کارمندان برای از موازین اجتماعی فاصله قوانین فرموله شده برای بررسی گسترش این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر