2 تروریست کشته 100 متر از LoC ترک پشت اثبات پاکستان نقش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو تروریست ها وارد جامو و کشمیر را Kupwara منطقه به ضرب گلوله کشته شدند توسط ارتش به سختی 100 متر از خط کنترل از نیمه شب گذشته یکی از مقامات ارشد ارتش گفت: در روز شنبه.

تروریست ها در حال مشکوک به بخشی از پاکستان و تلاش برای مقیاس خشونت در جامو و کشمیر به مناسبت اولین سالگرد abrogation از ماده 370. یکی از این دو تروریست شناخته شده به عنوان 23 ساله Ahmad Idrees Bhat محلی. “ما در حال تلاش برای ایجاد گروه آنها متعلق به. آن است که به احتمال زیاد یک لشکر تیم” یک افسر ارشد پلیس گفت:.

علاوه بر AK 47 تفنگ و صدها گلوله تروریست ها کشته در روز شنبه نیز تا به حال یک هفت تیر ساخته شده در چین و چهار نارنجک بر اساس تکنولوژی اتریش که تا به حال ساخته شده توسط پاکستان مهمات کارخانه. نارنجک ها و شواهد عینی که لینک تروریست ها به ارتش پاکستان و دولت گفت: بالا J&K افسر پلیس است.

همچنین بخوانید: ترور راه اندازی پد در سراسر LoC کامل می گوید: فرمانده ارتش در کشمیر

شبیه نارنجک نیز استفاده شده توسط جیش-e-محمد تروریست هایی که پس از یورش به ساختمان پارلمان در سال 2001. این 480 گرم ضد-پرسنل نارنجک با 95 گرم مواد منفجره ترکیب آلی PETN و 5000 جراحی توپ طراحی شده برای کشتن و یا ضرب و جرح هر کس در 20 متر شعاع.

One of the Pak-made Arges grenade that has been found on the terrorists killed near LoC

یکی از پاک ساخته Arges نارنجک است که بر روی تروریست ها کشته و نزدیک LoC

در صبح روز شنبه برخورد با ارتش سیک نور سربازان پیاده نظام مستقر در ضد نفوذ شبکه دو تروریست ها به ضرب گلوله کشته شد قبل از آنها می تواند به پایین آمدن به استفاده از آنها.

یک افسر ارشد پلیس گفت: این سربازان تا به حال کشف دو تروریست ها در حال حرکت از یک منطقه به پاکستان ارسال سراسر Nowgam بخش در Kupwara منطقه. آنها تا به حال قطع حصار به صلیب LoC و متوقف شد توسط سربازان مورد 50-100 متر بعد. سرلشگر Virendra نقل GOC 19 بخش گفت: سربازان در زمان مناسب پاسخ برای از بین بردن تروریست ها در تلاش برای نفوذ به داخل برش ضد نفوذ حصار.

A Chinese pistol along with two magazines and 36 rounds of ammunition was also seized

یک تپانچه به همراه دو مجله و 36 مهمات نیز کشف و ضبط شد

بالا ضد ترور افسران گفت: نفوذ تلاش در آمد در زمان امنیت شبکه در آماده باش بیش از هوش ورودی است که گروه های تروریستی با حمایت پاکستان ISI (Inter Services Intelligence) می تواند با استفاده از حمل بار چینی تجاری هواپیماهای بدون سرنشین – مانند آنهایی که مورد استفاده برای قاچاق سلاح و مواد مخدر به Punjab – به کشتی سلاح گرم و مواد منفجره به خود تروریست ها در جامو و کشمیر.

ارتش در حال تلاش برای استقرار ضد سیستم های هواپیماهای بدون سرنشین برای شلیک کردن از جمله هواپیماهای بدون سرنشین در سیستم های حساس.

به گفته مقامات سازمان های امنیتی تا به حال شده است قادر به جلوگیری از پاکستان مبتنی بر گروه های تروریستی از انجام بسیاری از مرگبارترین حملات تروریستی از طریق تابستان برای اولین بار پس از هند اوراق جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه در ماه اوت 5-6 سال گذشته است.

با توجه به این که خیلی از نخست وزیر پاکستان عمران خان زمین در برابر هند است که در اطراف محور کشمیر را اوراق, ویژه, وضعیت, یک افسر ارشد پلیس گفت: اما طبیعی است که اسلام آباد و راولپندی می خواهم برای دیدن ترور حملات که کمک به عمران خان قرار داده و تمرکز بر وضعیت در دره کشمیر.

وزارت امور خارجه پاکستان و رهبری آن به طور معمول حملات هند برای کشتن تروریست ها در برخورد توصیف آنها به عنوان گناه کشمیری. با توجه به امنیت و استقرار تعداد زیادی از تروریست ها کشته در کشمیر در این سال ها به پاکستان اتباع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>