2 کشته در برخورد با نیروهای امنیتی در J-K را Shopian

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو شبه نظامیان کشته شدند, در طول یک ترور شد با نیروهای امنیتی در جامو و کشمیر را Shopian منطقه در روز جمعه پلیس گفت: در یکی دیگر از چنین حادثه در منطقه است.

برخورد آغاز شده و در اوایل صبح بعد از یک کمربند و جستجو در عملیات مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) همراه با 44 Rashtriya تفنگ و عملیات ویژه گروه (SOG) در روز پنج شنبه شب در Dairoo از Shopian منطقه.

یک مقام پلیس گفت: عملیات جستجوی زیر اطلاعات خاص در مورد حضور تروریست ها تبدیل به یک برخورد پس از اخراج تروریست ها بر نیروهای امنیتی که انتقام.

دو تروریست کشته شدند در متعاقب آن تیراندازی رسمی اضافه کرد: هویت و وابستگی گروه است که مسلم و قطعی نیست.

این یکی از بسیاری از برخوردهایی که صورت گرفته است در کشمیر پس از 21 روز مستند بود کلمپ سراسر کشور به شکستن زنجیره ای از Covid-19 عفونت.

بسیاری از تروریست ها کشته شده اند در این gunfights این ماه است. پلیس ادعا کرد که منجر به کشته شدن 23 ساله جیش-e-محمد فرمانده در Sopore که فعال بود پس از 2018 پیش از آن در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>