دو خواهر که اعتراض در مقابل ساختمان جاده روستا در زمین های خصوصی گفته می شود بسته کردگی کشیده و مورد ضرب و شتم شدید یک Trinamool کنگره-رهبری panchayat رهبر و دستیاران خود را در Dakshin (جنوب) دینجپور منطقه در شمال بنگال.

یکی از قربانیان, Smriti Kana Das, 29, شکایت پلیس در روز یکشنبه. TMC panchayat رهبر امل سرکار به حالت تعلیق در آمد و پس از یک ویدیو نشان دادن زن بودن و کشیده پدید آمده در روز یکشنبه. این Bharatiya Janata Party, در ضمن ادعا کرد که زن بود و یک حامی از زعفران ،

“ما دریافت کرده اند شکایت و بررسی است” گفت: Purnendu کومار Kundu بازرس-در-مسئول گنگرمپور ایستگاه پلیس. بازداشت شده اند ساخته شده است.

داس در شکایت او گفت که سرکار و چهار نفر دیگر حمله و او را با یک میله آهن هنگامی که او به اعتراض علیه ساخت یک جاده در روی زمین است که متعلق به خانواده است.

“آنها سعی کردند به زدن تو سر من با آهن و جاده. من به نحوی موفق به گول زدن حمله. زمانی که من سقوط کرد آنها گره خورده پاهای من با طناب کشیده و من برای نزدیک به 30 فوت است. من مورد ضرب و شتم شد تا من عفت عصبانی شد و من را تهدید,” Das گفت.

با توجه به شکایت هنگامی که Smriti Kana داس بود که حمله او خواهر شما دس اعتراض کردند و سعی کردند او را نجات دهد. اما متهم حمله کردند شما نیز ربوده و او طلا زنجیره ای و تلفن همراه. زمانی که او سقوط بر روی زمین متهم گفته او گره خورده و کشیده پایین جاده. او لگد و مشت بیش از حد.

محکومیت حادثه Sukanta Majumdar, BJP MP از بلورقت گفت: “این یک عمل وحشیانه. ما نمی توانیم تصور کنید که این حوادث در حال وقوع در یک جامعه متمدن. این Panchayat یک رهبر باید بلافاصله دستگیر شد.”

Arpita Ghosh, رئيس جمهور از TMC جنوبی دینجپور منطقه گفت: “قانون به خود را در دوره. ما بلافاصله به حالت تعلیق در سرکار از حزب. اما یکی هم نباید توقف توسعه کار می کنند.”

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im