2 sadhus کشته در اوتار پرادش را بلندشهر; 1 مرد دستگیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو sadhus کشته شدند در Pagona روستا در Anoopshahar منطقه اوتار پرادش را Bulandshahar منطقه در شب دوشنبه.

پلیس از دستگیری یک جوانان در ارتباط با این مورد. به گفته پلیس این جوانان تا به حال درگیری با sadhus بیش از سرقت های خود را ‘chimta’ (انبرک).

“جوانان Raju حال درگیری با Sadhu دو روز پیش است که اتهام او سرقت خود را chimta. او بازداشت شده است از یک روستای همسایه و اعتراف به جرم خود گفت:” Santosh Singh, SSP, بلندشهر.

“بازداشت شده بود تحت تاثیر برخی از مواد سمی در نتیجه بیشتر بازجویی خواهد بود انجام شده به زودی پس از او رزومه حواس خود را” Singh اضافه شده است.

کشیش مورد حمله قرار گرفتند با یک لبه تیز شی. بدن خود را داشت و از روستاها در داخل معبد محلی

آنها شناسایی شده اند به عنوان Jagdish یا Rangidas (55) و او شاگرد شیر سینگ (46). پلیس مستقر شده اند و در اطراف معبد زندگی می کنند هندوستان گزارش شده است.

وزیر یوگی Adityanath کارگردانی کرده است مقامات ارشد به بازدید از روستا و او ارسال جزئیات گزارش حادثه.

این واقعه بیش از یک هفته پس از دو sadhus و راننده بودند بدون محاکمه اعدام با اراذل و اوباش خارج Gadhchinchale روستای 110 کیلومتر از پلقر در ماهاراشترا. آنها در سوء ظن از اینکه کودک-وزنه برداران.

این حادثه در پلقر صورت گرفت در مارس 16.

بعدا روشن شد که sadhus – 70 ساله سوامی Kalpvriksha گیری و 35 ساله Sushil Giri – متعلق به بنارس مبتنی بر Juna Akhara بودند و در راه خود را به گجرات برای حضور در آخرین مراسم از گورو خود Mahant Shri Ram Giri.

تصریح می کند که هیچ کس درگیر در پلقر اوباش لینچ حادثه خواهد بود امان Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرد سطح بالا پروب توسط بخش تحقیقات جنایی (CID).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>