دو کارگران مهاجر کشته و بیش از 20 مجروح شدند در چهار جداگانه تصادفات جاده ای در Odisha در روز سه شنبه.

در انگول منطقه راننده یک تانکر گاز مایع بود سوخته به مرگ زمانی که یک اتوبوس حامل 26 مهاجران در راه خود را به غرب بنگال از بمبئی منفجر بی پروا به تانکر در Luhamunda منطقه است. حداقل 12 مهاجران آسیب های پایدار در تصادف و بستری شد به انگول ستاد منطقه بیمارستان.

در یک حادثه جداگانه یک کارگر مهاجر از بلسر نشسته در بالای یک ورق آهن-لادن کامیون کشته شد, زمانی که خودرو دیگری برخورد کامیون پارک شده در مقابل یک دریایی صادرات محصولات شرکت در Bahanaga. راننده کامیون به شدت مجروح شد در این حادثه. به طور مشابه, Odia مهاجر کارگر کشته شد به عنوان برانکارد او در سفر بود و در برخورد با یک کامیون از پشت نزدیکی Uliapatna در منطقه سرو از بلسر.

در منطقه کاتک حداقل 10 کارگران مهاجر مجروح شدند که اتوبوس حامل آنها از تامیل نادو آماج به یک کامیون پارک شده در جاده ای در نزدیکی تنگی منطقه از منطقه در اوایل صبح. همه مجروح بستری شده است به SCB کالج پزشکی و بیمارستان. که در راه خود را به Bhadrak منطقه.

یک راننده کامیون کشته شد و پس از یک اتوبوس بازگشت به Bhubaneswar پس از deboarding کارگران مهاجر در کلکته برخورد با کامیون در نزدیکی Panapana در بلسر منطقه. راننده اتوبوس آسیب های پایدار.

هفده کارگران مهاجر از Odisha تا کنون درگذشت و در شرایط مختلف از مستند اعلام شد در 25 مارس برای جلوگیری از بیماری کروناویروس از گسترش.

هفته گذشته Satyaban Swain یک 28 ساله مهاجر کارگر از Ganjam کار در کارخانه سورت درگذشت و پس از او به اتهام ضرب و شتم توسط پلیس در حالی که 56 سال Dhubei Mohanty یک کارگر مهاجر در کلکته درگذشت نزدیکی Odisha-بنگال بین دولت tollgate پس از قطع در جاده ها است.

یک Odia مهاجر کارگر در هاریانا در هفته گذشته به دار آویخته خود را به مرگ پس از شکست دوباره به روستای خود در Kendrapara منطقه با توجه به مستند. Gangadhar Biswal یک کارگر مهاجر از Kendrapara منطقه داشت حلق آویز از یک درخت در Yamuna Vihar منطقه هاریانا یک روز پس از او نوشته شده به دادگاه در رسانه های اجتماعی برای کمک به او را به بازگشت به خود را ایجاد کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im