2 لاخ خانه های آماده برای بی خانمان ها می گوید کرالا سانتی متر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | تریواندروم | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 10:22:56 pm

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan. (فایل)

کرالا دولت روز شنبه اعلام کرد از اتمام دو لاخ خانه های زیر زندگی ‘ماموریت’ یک پروژه مسکن از دولت envisaging کل مسکن برای تمام بی خانمان.

وزیر Pinarayi Vijayan اعلام ساخته شده در یک تابع در اینجا.

“این یک روز به شادی. امروز بسیاری از خانواده های بی خانمان را خانه خود را. در مجموع 2,14,262 و خانواده خود را در خانه. ما مفتخریم که ما می تواند تحقق بخشیدن به رویاهای بسیاری به زندگی در خانه خود را,” او گفت:.

پیش از آن در روز رئیس جمهوری به همراه وزرای Kadakampally Surendran و C Moideen, حضور خانه-گرم شدن عملکرد Chandran ساکن Enikkara در نزدیکی اینجا.

Vijayan رفت و به Chandran خانه جدید ساخته شده و تحویل تحت ماموریت زندگی پروژه با یک تعداد انگشت شماری از هدیه.

“هنگامی که ما به قدرت رسید این بود که عمده تقاضا ساخته شده برای ما وجود دارد که بسیاری از افراد بی خانمان و خانواده ها. بسیاری به ما گفت که آنها تا به حال اختصاص داده شده برخی از صندوق خانه اما ساخت و ساز نمی تواند به صورت کامل وجود نداشت کافی صندوق. ما در آغاز زندگی ماموریت در سال 2017 پس از شور و مشورت بسیار” Vijayan گفت.

در مرحله اول زندگی ماموریت تمرکز بر تکمیل خانه های که رها شده بود در نیمه راه برای می خواهید از پول است.

جدا از بودجه دولت کمک از مردم نیز به ساخت و ساز از خانه.

ماموریت زندگی صرف 670 تومان کرور روپیه در فاز اول و Rs 5,851 کرور در فاز دوم, یک مقام گفت.

چپ دولت برای فاز بعدی این پروژه با هدف ساخت مجتمع های آپارتمانی برای کسانی که زمین و یک خانه.

یک مقام ارشد گفت: بیش از 100 سایت در سراسر کشور شناسایی شده اند برای ساخت چنین مجتمع های آپارتمانی با استفاده از ساخته شده در فن آوری است.

مخالفت کنگره و بی جی پی نامیده زندگی ماموریت پروژه از دولت به عنوان یک حیله سیاسی.

رهبر مخالفان رامش Chennithala ادعا کرد که ساخت و ساز از 52,000 خانه آغاز کرده بود در آخرین دوره این کنگره ،

“در طول دوران تصدی ما ساخته شده چهار لاخ خانه. ساخت و ساز از 52,000 خانه بود در زمانی که ما demitted در سال 2016. رئیس جمهوری است که در حال حاضر این ادعا این دو لاخ تعداد پس از از جمله سهم ما بیش از حد. این چیزی جز یک سیاسی حیله” Chennithala ادعا.

اما Vijayan رد این ادعا و شلاق در حزب کنگره برای تحریم تابع.

“به عنوان بخشی از ماموریت ما, ما برای اولین بار با تمرکز بر تکمیل خانه های که رها شده بود در نیمه راه برای می خواهید از پول است. این بدان معناست که ساخت و ساز از خانه ها که آغاز شد در اوایل دولت. اجازه دهید آنها را اعتبار 52,000 خانه آنها ادعا می کنند. اما بقیه انجام شد توسط ما” Vijayan گفت.

خانه های ساخته شده تحت ماموریت زندگی ندارد و هر نوع نشانه گذاری نشان می دهد که آنها تحت هر پروژه دولت.

“حزب چپ می خواستم تا مطمئن شوید که هیچ نشانه گذاری وجود دارد باید در خانه. این کمک خواهد کرد که برای جلوگیری از انگ اجتماعی و کمک به مستضعف مردم برای زندگی با عزت” یک مقام ارشد گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>