2 کشته به باران های سنگین شلاق شمال بنگال, رعد و برق پیش بینی کلکته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پی در پی باران در Dooars منطقه از شمال بنگال قطع جاده مستقیم اتصال با Siliguri به عنوان یک پل بر روی شریانی ملی بزرگراه 31 آسیب دیده بود که منجر به یک حادثه که منجر به کشته شدن دو نفر در انتخابات گفت: در روز سه شنبه.

ملاقات گروه هشدار داده است سنگین و بسیار سنگین و بارش باران تا روز جمعه در شمال بنگال مناطق Kalimpong, Alipurduar ارل Coochbehar و Jalpaiguri.

یک پل Juranti Khola در Bagrakote در NH 31 رو آسیب دیده در باران از دوشنبه شب در انتخابات گفت:, و اضافه کرد که یک وانت آینده نسبت Siliguri از آسام کاهش یافت و در آن کشتن راننده آن و یاور است.

“راننده احتمالا نمی تواند آسیب بر روی پل در اوایل صبح در میان باران منجر به حادثه” یک افسر پلیس گفت:.

جاده مستقیم اتصال بین Siliguri و مناطق مختلف در جنگلی Dooars منطقه که در آن چند باغ چای نیز قرار گرفته است قطع شده است با توجه به آسیب به پل, مقامات گفت.

Bagrakote ثبت 23 سانتی متر بارندگی در 24 ساعت تا 8.30 صبح بالاترین در غرب بنگال در طول دوره گفت: در این ملاقات اداره گفت.

جاهای دیگر در شمال بنگال که ثبت باران سنگین در طول دوره بودند Neora (14 سانتی متر) Champasari و Murti (13 سانتی متر), Bagdogra (11 سانتی متر) Kalimpong (9 سانتی متر) Siliguri, Sevoke, Sukhiapokhri, Gazaldoba و Hasimara (8 سانتی متر) را ملاقات اداره گفت.

“سنگین و بسیار سنگین باران با بسیار سنگین باران است که به احتمال بسیار زیاد بیش از مناطق شمال بنگال بین جولای 28 و 30” منطقه ای ملاقات مدیر G K Das گفت: در کلکته.

او هشدار داد از رانش زمین در مناطق پر از تپه, آبگیری از مناطق کم ارتفاع, انسداد جاده ها و افزایش سطح آب در رودخانه ها.

هواشناس پیش بینی شده است با رعد و برق رعد و برق در جنوب بنگال مناطق از جمله کلکته تا شنبه صبح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>