2 قضات سفر بیش از 2000 متر در جاده میان مستند به فرض اتهام به عنوان HC رئیس…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هوایی و ریلی مسافری خدمات معلق با توجه به Covid-19 ناشی از مستند دو قضات باید سوار بر یک سفر جاده ای هر یک از آنها با پوشش بیش از 2000 متر به عنوان آنها تا دنده را به اتهام به عنوان رئیس قضات از دادگاه جداگانه در گوشه و کنار کشور است.

قضات — که بالا به سمت بالا رئیس دادگاه قضات تنها به تازگی — جاده میان در سراسر کشور خاموش کردن برای اطمینان از محاکمه و عدالت سیستم تحویل نمی کردن آهنگ است.

عدالت Dipankar Datta یک قاضی در کلکته دادگاه عالی است که با پسر به نشستن در پشت فرمان به عنوان خانواده به بمبئی نقل مکان کرد جایی که او می تواند مصرف بیش به عنوان رئیس جدید دادگستری دادگاه عالی بمبئی در منابع ضروری برای توسعه گفت.

اللهآباد (هند) بالا قاضی دادگاه عدالت Biswanath Somadder است که بالا به عنوان رئیس دادگستری مگالایا بالا, دادگاه, در حال رانندگی به شیللنگ از طریق کلکته.

عدالت Somadder که تا به حال خدمت در کلکته دادگاه عالی قبل از انتقال به Allahabad, مجموعه ای از در سفر از شمال شهر هند همراه با همسر در شب جمعه در یک ماشین رسمی منابع گفت.

او یک راننده توسط سمت خود را که در زمان شارژ از چرخ از زمان به زمان. قاضی رسیده کلکته بعد از ظهر روز شنبه و در سمت چپ برای شیللنگ در شب بعد از چند ساعت استراحت در دریاچه نمک اقامت در اینجا.

او برنامه ریزی شده است برای رسیدن به مگالایا سرمایه در روز یکشنبه بعد از ظهر.

عدالت Datta چپ برای بمبئی از کلکته در صبح روز شنبه و قصد دارد برای رسیدن به کشور مالی سرمایه بعد از ظهر دوشنبه با یک شب استراحت در راه است.

رئیس جمهور رام نات Kovind بود در روز پنج شنبه افزایش عدالت Dipankar Datta ارشد قاضی از کلکته بالا دادگاه به عنوان قاضی ارشد دادگاه عالی بمبئی و منصوب عدالت Biswanath Somadder از اللهبد دادگاه عالی به عنوان رئیس دادگستری مگالایا دادگاه عالی.

هر دو عدالت Datta و عدالت Somadder بالا شدند که دائم قضات از کلکته دادگاه عالی در 22 ژوئن 2006.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>