2 مرده یافت روز پس از تکیه نیروگاه لسبیین, نقض, 4 هنوز هم از دست رفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو نفر از شش نفر گزارش از دست رفته پس از یک پرواز خاکستر لسبیین اعتماد را ساسان فوق العاده مگا پروژه قدرت در سینگرولی در Madhya Pradesh و اوتار پرادش مرز نقض شب جمعه مرده یافت شد طی یک عملیات جستجو در صبح روز شنبه گفته است.

“اجساد یافت شد بسیار دور از خاکستر لسبیین نقض سایت. پنج گاومیش شده بودند نجات دهند. یک NDRF (فاجعه ملی پاسخ Force) تیم از 30 نفر از بنارس (اوتار پرادش) یک SDRF (وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه زور) تیم و همچنین دولت های منطقه تیم های درگیر در عملیات جستجو را برای ردیابی دیگر چهار نفر گم شده است. قایق ها و هواپیماهای بدون سرنشین دوربین های دیجیتال استفاده می شود برای عملیات جستجو گفت:” KVS Chaudhary, district جمع سینگرولی.

او گفت: اجساد مشخص شد که کسانی که از 8 سال Abhishek Kumar شاه و 35 ساله Dinesh Kumar. عملیات جستجو بودند و در ادامه برای پیدا کردن چهار نفر دیگر از دست رفته است.

چهار که گم شده عبارتند از: Abhishek مادر Choonkumari شاه, 27 ساکن Siddhikala ایجاد کرد و خواهر خود را Seema Kumari (9), Dinesh Kumar پسر Ankit (3) از Bhamaura ایجاد کرد و Rajjad علی 28 ساله ساکن Waidhan.

Reena کومار از Dinesh Kumar و فرد دیگری به نام Keshpati مجروح شدند.

“این لسبیین در قدرت تکیه گیاه (ساسان) محل در نزدیکی روستای Harrahva توسعه یک نقض در شب جمعه…زخمی شده اند در بیمارستان بستری و وضعیت آنها پایدار است” چودری گفت در شب جمعه است.

این پروژه 780 کیلومتری شمال شرقی پایتخت دولت بوپال.

ساسان قدرت محدود در بیانیه ای گفت: در جمعه شب که نقض در خاکستر کمپرسی حیاط دیوار فشار آب باعث شکستن در دیوار مرزی و تحت تاثیر برخی از خانه های کاهگلی و جزئی زمین بسته است.

“ما عمیقا نگران حادثه مربوط به شکستن در خاکستر کمپرسی حیاط دیوار در ما Sasan نیروگاه… ما در حال بررسی دلایل اساسی این حادثه. نیروگاه عملیات خود ادامه خواهد داد به عنوان تسکین و ترمیم نیست و تحت تاثیر همان” آن گفت:.

“ما از نزدیک کار با مردم و دولت های منطقه در تسکین و ترمیم کار” به آن اضافه شده است.

متخصص محیط زیست Ashwani کومار Dubey متهم به مقامات ساسان فوق العاده قدرت مگا پروژه از سهل انگاری.

“با توجه به غفلت و عمل مقامات ساسان فوق العاده قدرت مگا پروژه, خاکستر, لسبیین نقض و سمی باقی مانده و خاکستر مملو از آب وارد خانه ها از روستاییان آسیب دیده و محصولات خود و همچنین وارد Rihand مخزن” Dubey گفت.

Dubey با اشاره به این که این نخستین بار نیست که چنین حادثه در سینگرولی.

“از خاکستر لسبیین از اسار نقض. سپس لسبیین از Vindhyachal فوق العاده نیروگاه حرارتی عبور کند ، در حال حاضر این سومین چنین حادثه فقط در عرض یک سال است. تنها چند ماه به مقامات این نیروگاه گفت: تیم ملی سبز, دادگاه (NGT) است که خود را خاکستر لسبیین در یک وضعیت خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>