2 کشته و 1 مجروح در انفجار کارخانه مواد شیمیایی در ماهاراشترا Tarapur

دو کارگر کشته و دیگری مجروح شد پس از یک انفجار بزرگ در یک سورفکتانت واحد در یک ماده شیمیایی در منطقه Tarapur ماهاراشترا پلقر, پلیس گفت:.

Pradip Kasbe یک بازرس در بیسر MIDC ایستگاه پلیس گفت: مرده کارگران شناسایی شده اند به عنوان Vijay Spike یک زن 44 ساله ساکن Pastal در بیسر و Sameer Khoja, 48, از پلقر.

Runal Thakur, 35 بود بستری در یک بیمارستان در بیسر, Kasbe گفت.

این انفجار صورت گرفت در کهکشان سورفاکتانت واقع در طرح M 3 از Tarapur شیمیایی منطقه در 11:30صبح در راکتور که در آن مواد اولیه برای سورفاکتانت بود که تولید شده.

این واحد دارای 250 کارکنان و مدیریت به دنبال کسب اجازه از جمع پلقر اجازه می دهد تا 105 کارگران و مدیریت پرسنل به کار در کارخانه.

صدای انفجار شنیده میشد در 5 متر حاشیه واحد در نندگن و Murbhe روستاها Kasbe گفت. دو آتش مناقصه از MIDC تیپ آتش سوزی شده و آتش ناشی از این انفجار ،

این اولین حادثه در طول ملی مستند در یک واحد صنعتی تولید محصولات ضروری در پلقر منطقه.

جمع آوری داده بود اجازه شروع به صنایع است که تولید محصولات پزشکی مانند ماسک های دست شستن sanitisers و شخصی دیگر مراقبت و بهداشت اقلام ضروری مردم را به استفاده از برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

کهکشان سورفاکتانت شد یک واحد مجاز به کار گیرند و دوشنبه برای اولین بار بود بعد از آن عملیات گفت: Kasbe.

“ما در حال پر کردن یک مرگ تصادفی گزارش (ADR) و پس از مرگ گزارش شده است در انتظار. ما یک فایل شاه تنها پس از ما دریافت گزارش از مدیر ایمنی صنعتی و بهداشت (ظرف), Vasai,” Kasbe گفت.

پلیس در حال بررسی حادثه او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر