2 جنایت در شعبه ویژه تیم به رهبری DCPs راه اندازی به پروب شمال شرق دهلی شورش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دو ویژه بررسی تیم (نشستن) از پلیس دهلی جرم شعبه خواهد کاوشگر شرق دهلی شورش. پلیس دهلی اعلام کرد تشکیل نشسته به ریاست معاون کمیسر پلیس (DCP) رتبه رسمی در روز پنج شنبه شب.

تیم اول خواهد بود به رهبری DCP شادی Tirkey و دوم خواهد بود به رهبری DCP راجش Deo. هر تیم باید چهار دستیار کمیسر پلیس (ACP).

اضافی کمیسر پلیس, جرم, BK سینگ را نظارت بر کار این دو در بالا نشسته است.

یک نسخه رسمی از این کمیسر پلیس است گفت: همه دپو مربوط به سه روز شورش در شمال شرقی دهلی ثبت شده در ایستگاه های پلیس در منطقه بودند و در حال انتقال به دو نشسته است. 48 دپو شده اند ثبت نام در شورش موارد تا کنون.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی خشونت: افزایش شمار تلفات 34; پلیس انجام پرچم مارس در مناطق NE

این سفارش می گوید: دو تیم نیز متشکل از سه بازرسان چهار زیر بازرسان و سه سر پاسبان/پاسبان را بلافاصله شروع تحقیقات.

این اطلاعیه به شرح زیر اتهامات که پلیس دهلی در پاسخ به این وضعیت منجر به شورش شد کافی نیست. دادگاه عالی دهلی حال شدت انتقاد کرد و پلیس به اتهام انفعال و خواسته آن را به ثبت نام دپو در برابر افرادی که تا به حال ساخته شده و تحریک آمیز ،

چندین بخش از شمال شرقی دهلی نو شاهد حوادث سنگ-pelting, آتش سوزی و اخراج از کشور-سلاح در جریان درگیری میان مخالفان و نرم افزار تابعیت متمم قانون (CAA) تقسيم شدند. خشونت آغاز شد و در عصر روز یکشنبه و این تبدیل مرگبار روز دوشنبه و سه شنبه از خروج حداقل 34 نفر کشته و بیش از 200 مجروح شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>