2 پلیس دستگیر و در کانپور به عنوان شکار برای most wanted جمع آوری بخار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس در کنپور دستگیر ایستگاه افسر Chaubeypur ایستگاه پلیس Vinay Tiwari و زیر بازرس K K Sharma روز چهارشنبه خود را به اتهام رابطه با گانگستر Vikas Dubey است که متهم متفکر قتل عام هشت پلیس در هفته گذشته.

هر دو Tiwari و شارما در حال حاضر معلق شده است در مدت کوتاهی پس از این حادثه به عنوان اوتار پرادش پلیس راه اندازی یک تعقیب و Dubey.

Tiwari و Sharma گفته نوک خاموش Dubey در مورد نیمه شب حمله توسط پلیس در روز جمعه است که تبدیل به یک فاجعه است.

کنپور ارشد سرپرست پلیس (SSP) Dinesh Kumar P گفت: هر دو افسران متهم شدند در بخش 120 B IPC توطئه برای کشتن پلیس

اواخر شنبه شب Dinesh Kumar P برداشته و تمام کارکنان Chaubeypur ایستگاه پلیس متشکل از 68 پرسنل پلیس و ارسال آنها را به پلیس خط.

تا پلیس را مطرح فضل در Dubey سر به Rs 5 لاخ.

چهار پلیس کشته Amar Dubey یک از نزدیکان از گانگستر در همیرپور و بازداشت یکی دیگر از اعضای باند Shyamu Bajpai در Chaubeypur پس از او مجروح در برخورد.

سه نفر از افراد نزدیک به گانگستر بودند نیز دستگیر و از هاریانا را فریدآباد در یک عملیات مشترک توسط Special Task Force (STF) از اوتار پرادش پلیس و محلی جرم شعبه تیم.

Dubey در فریدآباد و تا به حال سعی کردم به یک اتاق در یک هتل است که فیلم دوربین مدار بسته رفت, ویروسی, یک مقام پلیس گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>