19-decoration شد و بارها و بارها مورد تجاوز و تعرض توسط مربی او برای اولین بار در یک قطار در دهلی نو و بعد از آن در محل اقامت خود در کلکته بین پایان مارس و اوایل ماه مارس در دهلی پلیس گفت: روز سه شنبه.

مربی تیم اجرا می شود که یک آکادمی بوکس و اتحاد در شرکت خصوصی بین المللی بوکس و مسابقات و بازداشت شده است.

Harendra سینگ معاون کمیسر پلیس (راه آهن) شناسایی دستگیر و به عنوان مربی 28 ساله Sandeep ملک. “او اجرا می شود یک بوکس آکادمی به نام Sandeep مالک باشگاه بوکس در Sonepat,” ارشد پلیس گفت:.

بازمانده یکی در میان ده ها تن از دانش آموزان در آکادمی خود را.

تکرار تجاوز شروع شد و در تاریخ 27 فوریه هنگامی که الطیر همراه برخی از دانش آموزان خود را به کلکته که آنها را نمایندگی هاریانا در ملی بوکس رقابت ‘3rd بنگال بوکس کلاسیک 2020’ برنامه ریزی شده از مارس 29 مارس 3, DCP گفت.

“آنها در سفر بودند در Duronto اکسپرس قطار از دهلی نو به کلکته. اولین بار مربی مورد تجاوز قرار گرفته بود در داخل قطار در حالی که آن را خروج از دهلی نو در 27 فوریه” گفت: DCP.

تجاوز به عنف و تعرض ادامه داد: در کلکته بیش از چهار روز در اتاق که در آن بازمانده ماند و همچنین در مناطق رایج است.

بازمانده زندگی در غرب دهلی نو محله و نزدیک شدن به حال پلیس محلی وجود دارد در روز پنج شنبه. “پلیس محلی ثبت شده صفر صنوبر و ارجاع پرونده به دهلی پلیس راه آهن پس از تجاوز را آغاز کرده بود در یک قطار در سرمایه های ملی گفت:” DCP.

ملک رزرو شد برای تجاوز و تعرض

بود از نظر پزشکی مورد بررسی قرار گرفت و بیانیه ثبت و در مقابل از او دادرس در دادگاه که در آن او مجددا اتهامات او را گفت: DCP.

ملک که آگاه بود که این نوجوان تا به حال ثبت شکایت دستگیر شد از Sonepat در روز دوشنبه. “او اعتراف به جرم” DCP ادعا.

مربی متاهل و دارای دو فرزند.

DCP گفت که آنها خواهد پروب اگر مالک به آزار خود و دیگر دانش آموزان بیش از حد. “ما بلافاصله پس از تماس با زنان دیگر در آکادمی مبادا او می شود هشدار داده و فرار. ما پروب اگر او همیشگی مجرم گفت:” DCP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im