19 کشته در برخورد بین دولتی اتوبوس و کامیون در تامیل نادو

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حداقل 19 نفر از جمله 5 زن بودند کشته و 15 مجروح پس از دولت-اجرای اتوبوس آنها در سفر بودند و در برخورد با یک کامیون در تامیل نادو را Tirupur منطقه در اوایل روز پنجشنبه مقامات گفت.

این اتوبوس متعلق به دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) و قرار بود از کارناتاکا را بنگالور به کرالا Ernakulam زمانی که آن را منفجر توسط کامیون در اوینشی شهر در کشور همسایه تامیل نادو در اطراف 3هستم. راننده کامیون و تسلیم شده است قبل از پلیس.

گزارش اولیه نشان می دهد کامیون حامل کاشی و سنگ مرمر و شروع به پریدن کرد تقسیم و آمار ، راننده و هادی از KSRTC اتوبوس شدند و در میان کشته شدگان در این حادثه. چهل و هشت مسافر و خدمه در سفر بودند در اتوبوس.

سازمان دیده بان l حداقل 19 کشته و چندین مجروح در اتوبوس-کامیون برخورد در تامیل نادو

عملیات نجات به دام افتاده مسافران به تعویق افتاد چرا که حادثه اتفاق افتاده در یک نقطه منزوی. امدادگران تا به حال به شکستن و باز کردن به شدت لت و پار اتوبوس به نجات مسافران مجروح.

آجی Santhosh, یکی از مسافران گفت که او در خواب عمیق زمانی که حادثه صورت گرفت. او گفت: مردم نشستن در ردیف جلو دچار حداکثر تاثیر.

Santhosh اتهام کمک آمد دیر است.

کرالا دولت با عجله مدیر عامل KSRTC به نقطه.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت که او در تماس با همتای خود در تامیل نادو و اطمینان حاصل شود بهترین درمان به مجروح شدند. دولت وزیر حمل و نقل AK Saseendran گفت: همه مجروح خواهد آورد به کرالا و دولت خواهد پرداخت هزینه درمان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>