16 بازیکنان NBA آزمون Covid-19 مثبت پیش از فصل را راه اندازی مجدد در جولای 30

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شانزده بازیکن را آزمایش مثبت برای Covid-19 از 302 تست های انجام شده توسط NBA, لیگ اعلام کرد در روز جمعه. آن را هنوز تایید کرد قصد دارد برای از سرگیری 2019-20 فصل در تاریخ 30 ژوئیه در اورلاندو ، بازیکنان که آزمایش مثبت شامل ایندیانا پیسرز’ مالکوم Brogdon ساکرامنتو کینگز الکس لن و دوستان Hield. این لیست شامل نمی جباری پارکر از پادشاهان که تست مثبت در شیکاگو و نیکولا Jokic که در زادگاه خود در صربستان.

NBA انجام شده این آزمون در روز سه شنبه به عنوان بازیکن آماده برای گزارش برای آموزش. تست شد بخشی از NBA تلاش برای ایجاد یک “بیوگرافی حباب” به نام NBA پردیس در والت دیزنی اقامتگاههای تفریحی را جهانی قبل از شروع مجدد 2019-20 فصل است که باقی مانده است به حالت تعلیق از اواسط ماه مارس.

بازیکنان که آزمایش مثبت رفته به انزوا و پیوستن به هم تیمی های خود را در اورلاندو زمانی که آنها برآورده مقامات محلی که آنها از coronavirus.

“هر بازیکنی که تست مثبت باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا او را ارضا بهداشت عمومی پروتکل برای قطع انزوا و پاک شده است توسط یک پزشک” NBA و بازیکنان NBA انجمن (NBPA) گفت: در یک بیانیه مشترک.

برنامه ای برای از سرگیری این 2019-20 فصل شامل “سختگیرانه ایمنی و بهداشت پروتکل یک سایت پردیس (در والت دیزنی) و هدف از اقدام جمعی برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و ترویج عدالت اجتماعی”.

“دقیق برنامه که آدرس خطرات مرتبط با Covid-19 و تمرکز بر رفاه حال بازیکنان و مربیان و مسئولان و کارکنان توسعه یافته بود و در مشاوره با کارشناسان بهداشت عمومی, بیماری های عفونی متخصصان و مقامات دولتی” NBA گفت: در یک نسخه.

نونما رقابت خواهد شد که 22 تیم–هشت از دو کنفرانس با بالاترین برنده درصد و شش نفر دیگر که در شش بازی از هفت دانه در هر دو کنفرانس. مسابقات برگزار خواهد شد در سه عرصه در والت دیزنی توچال در داخل و اطراف اورلاندو.

هر NBA راهنمایی برای شروع مجدد فصل, بازیکنان خواهد بود آزمایش چند برابر بیشتر خواهد شد و اجازه داده می شود بخشی از تیم خود را تنها در صورتی که بازگشت چند آزمایش منفی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>