توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 17 فوریه سال 2020 7:44:15 pm

Ram Nath Kovind, Ram Nath Kovind on indian economy, -trillion target, Banking news, Indian express رئیس جمهور رام نات Kovind

به عنوان بسیاری از 154 برجسته شهروندان از جمله سابق قضات کارمندان نیروهای مسلح افسران و دانشگاهیان در روز دوشنبه گفت: “غلط و با انگیزه” کمپین راه اندازی شد که در برابر کا, NPR و NRC با چنین طراحی به ضرر کشور و به دنبال اقدام علیه سازندگان مشکل.

در نامه ای به رئیس جمهور رام نات Kovind شهروندان خواست دولت مرکزی به نگاه به ادامه اعتراضات با تمام جدیت و حفاظت از نهادهای دموکراتیک این کشور را استرن اقدام علیه کسانی که مردم پشت سر آنها.

شهروندان از جمله 11 سابق قضات مختلف دادگاه بالا 24 بازنشسته IAS افسران 11 سابق, هندی, خارجی, خدمات, افسران, 16 بازنشسته IPS و 18 ستوان سابق ژنرال گفت: “ترس” است که در سراسر طول و وسعت از هند است که به نظر می رسد “با انگیزه و با شیطانی طراحی” به ضرر ملت است.

آنها گفت: این کمپین در حال انجام در یک “هماهنگ شیوه” منجر به تظاهرات خشونت آمیز که در آن املاک عمومی و خصوصی را تخریب کرده است.

شهروندان گفته شده است “نادرست و نابکار روایت” درباره اخیرا تصویب مصوبات مانند تابعیت متمم قانون (CAA) و ایده ملی ثبت احوال (NPR) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC).

آنها گفتند که در حالی که کا شده است اگر ایده NPR و NRC است که بخشی از گفتمان پس از استقلال باقی مانده است که باید اجرا شود.

“این (تظاهرات) در قبر امنیتی مفاهیم و به خوبی جواب نمی دهد برای ما مادری.

“این اعتراضات در حالی که ظاهرا این ادعا به مخالفت با سیاست های دولت هند در اثر طراحی شده برای از بین بردن پارچه بسیار از این کشور و آسیب زدن به ملت ایران وحدت و یکپارچگی” گفتند.

شهروندان ادعا کرد که آنها به شدت احساس می کنید که وجود دارد و همچنین ابعاد خارجی به اختلالات ایجاد شده.

با توجه به کا اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر 2014 رو آزار و اذیت مذهبی وجود دارد را نمی تواند درمان شود به عنوان مهاجران غیر قانونی اما با توجه به هندی شهروندی است.

این NPR انجام خواهد شد همراه با خانه لیست فاز سرشماری ورزش از 1 آوریل تا سپتامبر 30.

نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah به تازگی گفت: دولت هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده و هر گونه تصمیم گیری در اجرای NRC.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im