15-year-old Jyoti Kumari که حدودا 1200 متر حمل پدر می شود و…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus مستند در هند بوده است شدید در بسیاری از افراد به ویژه آنهایی که ساکن در کشورهای مختلف. وضعیت اسفبار کارگران مهاجر است تحت سلطه رسانه های اجتماعی و عناوین ماه گذشته است. وجود دارد یک داستان در چند روز گذشته که اسیر تخیل از سرخپوستان. 15-year-old Jyoti Kumari تا به حال به مسافرت 1200 کیلومتری در یک چرخه با بیمار پدر او را به مادری خود را محل.

Kumari ساکن شد در Gurugram قبل از lockdown اما تا به حال به سختی تصمیم به فروختن او راه به بیهار همراه با پدرش به دلیل مهاجرت گسترده مستند. او درباره مقصد خود را در هفت روز و آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند او محض doggedness شده است تا در نهایت پاداش.

در آنچه که می تواند زندگی در حال تغییر, فرصت, فدراسیون دوچرخه سواری دعوت 15 ساله Jyoti به نظر می رسد برای یک محاکمه در ماه آینده.

فدراسیون دوچرخه سواری هند رئیس Onkar سینگ گفت PTI که اگر Kumari یک کلاس هشت دانشجو, گذشت, محاکمه او انتخاب خواهد شد به عنوان یک کارآموز در دولت از هنر ملی دوچرخه سواری آکادمی در IGI ورزشگاه پیچیده اینجا.

همچنین سازمان دیده بان | کارگران مهاجر در دوچرخه سر به مکان های مادری در از ناگپور

 

آکادمی تحت نظارت ورزش اقتدار هند یکی از پیشرفته ترین امکانات در آسیا و به رسمیت شناختن UCI جهان بدن از ورزش است.

“ما صحبت کرد و به دختر این صبح است و ما باید به او گفت که او خواهد شد به نام به دهلی نو در ماه آینده به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است. تمام هزینه های سفر او مسکن و دیگر خواهد شد به عهده ما” سینگ گفت.

“اگر او نیاز به همراهی کسی از خانه ما نیز خواهد شد اجازه می دهد که. ما در مشاوره با ما بیهار دولت واحد در مورد اینکه او چگونه می تواند به ارمغان آورد به دهلی نو برای محاکمه,” او اضافه شده است.

در مورد منطق پشت ارائه آزمایشی به جوانی سینگ گفت: “او باید چیزی در او. من فکر می کنم دوچرخه سواری را بیش از 1200km است نه یک کار متوسط. او باید به داشتن قدرت و استقامت فیزیکی. ما می خواهیم به آن را تست کنید.”

“ما او را به نشستن بر روی کامپیوتری چرخه ما در آکادمی و ببینید که اگر او را ارضا هفت یا هشت پارامتر برای دریافت انتخاب شده است. پس از آن او می تواند در میان کارآموزان و او نمی خواهد که به صرف هر چیزی است.”

او گفت: CFI همیشه سعی کنید برای پیدا کردن استعداد برای نظافت.

“ما نزدیک به 10 دوچرخه سواران در گروه سنی 14-15 در آکادمی. بنابراین ما می خواهید به پرورش استعدادهای جوان.”

Jyoti پدر موهان Paswan یک autorickshaw راننده در Gurgaon زخمی و مستند چپ او را بدون هر گونه منبع درآمد. او تا به حال برای بازگشت به autorickshaw به مالک.

پدر و دختر اواز یا موسیقی دو نفری شروع به سفر خود را از گورگان در مارس 10 بعد از خرید یک چرخه با هر چه پول داشتند و به روستای خود در 16 ماه مه.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>